18 Mart 2018 Pazar

  • 3,921 TL
  • 4,819 TL
  • 165,33 TL
  • 117.216
BURSA 21°

Bursa'da cep telefonuna daldı, bisikleti çaldırdı

Bursa'da cep telefonuna daldı, bisikleti çaldırdı

Bursa’da cep telefonuyla oynayan adam o kadar daldı ki bisikletinin çalındığını far edemedi.5 bin lira değerindeki bisikleti giden vatandaş, soluğu karakolda aldı.

23 Ekim 2017 Pazartesi 10:47 ASAYİŞ

Bursa’da Güven Bilgin (38) adlı vatandaş  Dereçavuş Mahallesi’nden bisikletiyle şehir merkezindeki bir taksi durağına geldi. Taksicilik yapan Bilgin, bisikletini durağın hemen arkasına bağladı. Bilgin, öğle saatlerinde bisikletine arkası dönük vaziyette oturup, cep telefonuyla oynamaya başladı. Bir süre sonra 5 bin lira değerindeki lüks bisikletinin yerinde olmadığını gören Bilgin, polise müracaat etti.

DURAKTA KİMSE YOKTU

Öte yandan güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde, Güven Bilgin’in cep telefonuyla oynadığı sırada yaklaşık 3 metre gerisindeki bisikletin yanına kimliği belirsiz bir kişi yaklaştığı net bir şekilde görülüyor.

Olayın öğle saatlerinde gerçekleştiğini ifade eden Bilgin, “Durakta kimse yoktu. Cep telefonumla oynadığım sırada 3 metre arkamdan bisikleti biri çalmış. Bisikletle her gün işten eve gidip geliyordum. Ben hırsızı fark etmedim” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

YAYINLARIMIZ

SONRAKİ HABER

Bursa'da icranın acısını postacıdan çıkardı

Bursa'da icranın acısını postacıdan çıkardı