19 Mart 2018 Pazartesi

  • 3,922 TL
  • 4,821 TL
  • 165,33 TL
  • 117.216
BURSA 17°

Bursa'da hırsız sadaka kutusuna dadandı!

Bursa'da hırsız sadaka kutusuna dadandı!

Bursa’da kimliği belirsiz bir kişi, camide yardım paralarının toplandığı sadaka kutusunu gözüne kestirdi. Sadaka kutusunu kırıp içindeki 70 lirayı cebine dolduran şüpheli, kayıplara karıştı.

01 Mart 2018 Perşembe 09:49 ASAYİŞ

Olay, Osmangazi’ye bağlı İsmetiye Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, kimliği belirsiz bir kişi, etrafı kontrol ettikten sonra camiye girdi. Burada kameraları fark eden şüpheli, bir süre caminin içerisinde tur attıktan sonra sadaka kutusunun bulunduğu yere geldi. Kimsenin gelmediğinden emin olan şüpheli, daha sonra sadaka kutusunu bir süre kırmaya çalıştı.

KUTUYU KIRDI

Kutuyu kırdıktan sonra yerine bırakan şüpheli, daha sonra tekrar etrafı dinledi. Ardından sadaka kutusunu boşaltan şüpheli, içerisindeki 70 lirayı cebine doldurdu. Şüpheli, daha sonra kırdığı sadaka kutusunu yerine bırakıp, olay yerinden uzaklaştı.

HIRSIZ ARANIYOR

İsmetiye Cami İmamı Hüseyin Aydın, “Geçen gün camimizde hırsızlık olayı oldu. Sadaka kutusunun içerisinde yaklaşık 70 lira vardı. Güvenlik kameralarına olay yansıyor. Biz de durumu polise bildirdik” dedi. Polis, şüpheliyi bulmak için çalışma başlattı.

Hırsızlık anı güvenlik kamerasına böyle yansıdı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

2222 terörist etkisiz

2222 terörist etkisiz