24 Mart 2018 Cumartesi

  • 3,984 TL
  • 4,923 TL
  • 170,88 TL
  • 116.603
BURSA 15°

Bursa'da maganda terörü! Teşkilatı buraya yığarım

Bursa'da maganda terörü! Teşkilatı buraya yığarım

Bursa’da gerçekleşen bir düğünde kendisinin polis olduğunu iddia eden bir şahıs, şehrin göbeğinde belindeki silahını çıkarıp havaya ateş etmeye başladı. Kendisini uyaranlara ‘teşkilatı buraya yığarım’ diyerek karşılık veren adam olay yerinden uzaklaştırıldı

21 Ağustos 2017 Pazartesi 12:26 ASAYİŞ

Olay, merkez Nilüfer ilçesi İzmir Yolu üzerindeki bir düğün salonunda meydana geldi. Gelin alayı sırasında konvoydaki bir otomobilden çıkan takım elbiseli bir kişi belindeki silahı çıkarıp havaya 11 el ateş etti. Tekrar şarjörü dolduracaktı ki etraftaki vatandaşlar tepki gösterdi. Gelinin yakınlarından ve polis olduğu iddia edilen silahlı kişi ile düğüne katılıp kendisini "burada çocuklar var" diye uyaran kişiler arasında tartışma çıktı.

VATANDAŞLAR TEPKİ GÖSTERDİ

"Teşkilatı buraya yığarım" diyerek vatandaşlara karşılık veren genç adam olay yerinden uzaklaştırıldı. O anlar bir vatandaş tarafından görüntülendi. Olayın ardından tepki gösteren vatandaşlar, “Bu kişi herkesin hayatını tehlikeye soktu. Burada çocuklar var, gençler var. Kalabalıkta maganda kurşunu bir kişinin hayatına son verebilirdi” dediler.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Bursa'da düğün yolunda kaza

Bursa'da düğün yolunda kaza