19 Mart 2018 Pazartesi

  • 3,936 TL
  • 4,828 TL
  • 165,33 TL
  • 117.216
BURSA 18°

Bursa'daki düğünde havaya ateş etmişti! Emniyet harekete geçti

Bursa'daki düğünde havaya ateş etmişti! Emniyet harekete geçti

Bursa’da bir yakının düğününde havaya ateş ederek çevreye korku salan polis memuru için Bursa İl Emniyet Müdürlüğü harekete geçti. Adının R.Ö. olduğu belirlenen polis için adli ve idari soruşturma başlatıldı.

22 Ağustos 2017 Salı 11:33 ASAYİŞ

Dün Nilüfer Küçük Sanayi Sitesi'ndeki bir düğün salonunun önünde yaşanan olayda, polis olduğu öğrenilen bir kişi, belindeki silahı çıkarıp kalabalığa aldırış etmeden 11 el havaya ateş etti. Tepki gösteren vatandaşlarla polis memuru olduğu iddia edilen şahıs arasında yaşanan gerginlik, düğün sahipleri tarafından yatıştırıldı. Tepki gösteren kalabalığı, "Teşkilatı buraya yığarım" diyerek tehdit eden şahıs olay yerinden uzaklaştırıldı. O anlar düğüne katılan bir vatandaş tarafından kaydedildi.

GELİNİN DAYISININ OĞLUYMUŞ

Olayın duyulmasının ardından harekete geçen Bursa İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, polis olduğu iddia edilen düğün magandasının peşine düştü. Düğün sahiplerine ulaşan Bursa polisi, görüntüdeki kişinin, gelinin dayısının oğlu polis memuru R.Ö. (26) olduğunu belirledi. İstanbul Hassas Noktaları Koruma Şube Müdürlüğü’nde görevli R.Ö. hakkında 6136 Ateşli Silahlar Kanununa muhalefet ve Genel Güvenliği Tehlikeye Düşürme" suçlarından adli ve idari işlem başlatıldı. Öte yandan İstanbul’da görev yapan polis memuru R.Ö.’nün yakınının düğünü için izin alıp Bursa’ya geldiği öğrenildi. Olayla ilgili tahkikat sürüyor.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

fatma cantürk

23 Ağustos 2017 Çarşamba 12:08

bencede böyle **** magandanın devlet gerekli cezasını vermelidir . bir insan bir çocuk ölünce mi duruma el atılacak illaki birileri mi ölmeli de ceza verilmeli ..

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

YAYINLARIMIZ

SONRAKİ HABER

Bursa Milli Eğitim Müdürlüğü’nden ‘Suriyeli talimatı’ açıklaması

Bursa Milli Eğitim Müdürlüğü’nden ‘Suriyeli talimatı’ açıklaması