11 Aralık 2017 Pazartesi

  • 3,838 TL
  • 4,519 TL
  • 154,48 TL
  • 107.921
BURSA 15°

Bursa'daki kuyumcuda güpegündüz hırsızlık!

Bursa'daki kuyumcuda güpegündüz hırsızlık!
  • 1627

Bursa’da Irak asıllı olduğu öğrenilen A.G.H. isimli şahsın, gündüz vakti bir kuyumcuya girerek, dükkandaki bilezikleri çalması ‘Bu kadar da rahatlık olmaz’ dedirtti. Neyse ki zanlı dükkandan çıkıp daha 500 metre gidemeden yakalanıp polise teslim edildi.

28 Eylül 2017 Perşembe 09:18 ASAYİŞ

Olay, Osmangazi ilçesi Kent Meydanı’nda bir kuyumcuda gerçekleşti. Ramazan Şimşek’in kuyumcu dükkanına "Nişanlıma yüzük ve bilezik bakacağım" diyerek giren Irak asıllı A.G.H. (22) isimli zanlı, kuyumcunun örnekleri göstermek için arkasını döndüğü sırada tezgahın üzerinde duran 10 bin lira değerindeki 2 bileziği çalarak kaçtı. Bileziklerinin çalındığı fark eden kuyumcu Ramazan Şimşek, zanlının peşinden koşarak dışarı çıktı. Bilezikleri çalan zanlının peşinden bağırarak koşan Şimşek’in sesini duyan güven timleri zanlıyı dükkandan 500 metre ileride kıskıvrak yakaladı. Hırsızın çaldığı bilezikleri kaçarken attığı ortaya çıktı.

Yakalanan zanlı olay yerine çağırılan Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerine teslim edildi.

Kuyumcunun esnaf arkadaşlarından Cengiz Kadakal, ‘’Şahıs sabah kuyumcuya geldi. Altın bakarken bilezikleri çaldı ve kaçtı. Kuyumcular da bunu kovaladı. Yoldan geçen vatandaşlar ve esnaf arkadaşlarımız şahsı yakaladı. Sonra polise haber verdik. Polisler gelip şahsı alıp götürdüler’’ diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Bursa trafiğine havadan denetim

Bursa trafiğine havadan denetim