17 Mart 2018 Cumartesi

  • 3,921 TL
  • 4,819 TL
  • 164,94 TL
  • 117.216
BURSA 25°

Emniyet Müdürlüğü'nde polis şehit etti

Emniyet Müdürlüğü'nde polis şehit etti

İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü'nün Vatan yerleşkesine getirilen DEAŞ'lı terörist, bıçakla Bursalı polisi ağır yaraladı. Sinan Acar adlı polis kurtarılamayarak şehit oldu.

14 Ağustos 2017 Pazartesi 00:33 ASAYİŞ

Olay, İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü'nün Fatih Vatan Caddesi'nde bulunan yerleşkesinde saat 22:45 sıralarında  meydana geldi. Terör örgütü DEAŞ üyesi bir şüpheli gözaltına alınıp sorgulama için emniyet getirildi. DEAŞ'lı şüpheli emniyetin yerleşkesi avlusundanereden çıktığı belli olmayan bıçakla bir polis memurunu ağır yaraladı. Ağır yaralanan polis hastaneye kaldırıldıktan sonra tüm müdahalelere rağmen şehit oldu. DEAŞ'lı olduğu söylenen şüpheli ise olay yerinde başka bir polis tarafından öldürüldü. Şehit olan polisin adının Sinan Acar olduğu belirtildi.

Sinan Acar'ın Bursa nüfusuna kayıtlı olduğu öğrenildi. Acar'ın ailesinin Osmangazi İlçesi Hüdavendigar Mahallesi'nde ikamet ettiği edinilen bilgiler arasında.

Canlı bomba şüphesi ile gözaltına alınan teröristin bıçağı emniyetin içine nasıl soktuğu, gözaltına alınmadan önce üzerinin yeterince aranıp aranmadığı ise şimdilik soru işareti olarak duruyor

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Bursa'ya yağmur geliyor

Bursa'ya yağmur geliyor