17 Mart 2018 Cumartesi

  • 3,921 TL
  • 4,819 TL
  • 165,29 TL
  • 117.216
BURSA 25°

Hayatını kaybeden kızın ağabeyi konuştu!

Hayatını kaybeden kızın ağabeyi konuştu!

Bursa’da geçtiğimiz gece yarısı 3.kattaki evlerinden, erkek arkadaşına kaçarken, pencereden dengesini kaybedip düşen ve hayatını kaybeden kızın ağabeyi konuyla ilgili konuştu. Ağabey Dikmeli “Anahtar çelik kapının üzerindeydi. İstese anahtarı çevirip çıkabilirdi. Neden böyle bir yola başvurduğunu anlamadık” ifadelerini kullandı.

19 Ekim 2017 Perşembe 14:38 ASAYİŞ

Yıldırım Yeşilyayla Mahallesi’nde meydana gelen olayda 4 yıl önce babasını, 1 yıl önce de annesini kaybeden 16 yaşındaki Kübra Dikmeli, ağabeyi Semih’in işe gittiği, diğer ağabeyi Sinan’ın da uyuduğu sırada cama çıkarak 17 yaşındaki erkek arkadaşı Engincan ile konuşmaya başladı. Engincan’a not kağıtlarıyla mesajlar gönderen Kübra evden kaçmak istediğini ve bunun için çarşafları kullanacağını yazdı. 6 katlı binanın 3. katında bulunan dairenin perdesini söken Kübra, yatak çarşafı ile perdeyi birbirine, onları da daha sonra binanın dış borularına bağladı. Engincan ve arkadaşları aşağıda beklerken Kübra cama çıkarak perdeyle aşağı inmek isterken dengesini kaybetti ve 10 metre yükseklikten yere çakıldı. 112 ekipleri yaptıkları müdahalede genç kızın öldüğünü belirledi.

ANAHTAR KAPININ ÜZERİNDEYDİ

Genç kızın ağabeyleri Semih ve Sinan ile akrabaları, Kübra’nın cesedini yapılan otopsinin ardından Adli Tıp Kurumu’ndan aldı. Hayatını kaybeden kızın ağabeyi Sinan Dikmeli, “Parke işinde çalıştığım için gece 00.30 sıralarında yattım. Kardeşim televizyonlu odada oturuyordu. Hatta ona yatmasını söylediğimde, "tamam" dedi. Çelik kapıyı da üzerinden anahtarla kilitlemiştim. Yağmur giderine kumaş bağlayıp, inmeye çalışmış. Engincan diye bir arkadaşı da aşağıda onu bekliyor. Tutanayım derken dengesini kaybedip aşağıya düşüyor. Çelik kapıyı üstündeki kilidi çevirip açabilirdi. Anahtar üzerindeydi” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

YAYINLARIMIZ

SONRAKİ HABER

Genç kızın sevgilisi konuştu! Bağırdım ona saçmalama dedim

Genç kızın sevgilisi konuştu! Bağırdım ona saçmalama dedim