24 Mart 2018 Cumartesi

  • 3,984 TL
  • 4,923 TL
  • 170,88 TL
  • 116.603
BURSA 13°

Vahşi cinayette akıl almaz ifade: 'Erkekliğime laf söyledi'

Vahşi cinayette akıl almaz ifade: 'Erkekliğime laf söyledi'

Eskişehir’de yaşanan vahşi olayda cinayet sanığı hakim karşısına çıktı. 17 yaşındaki genç kızı ormanlık alanda boğarak öldürmekten yargılanan sanık, “erkekliğime laf söyledi” diyerek cinayeti nasıl işlediğini anlattı.

31 Aralık 2016 Cumartesi 09:52 ASAYİŞ

Kadın cinayetlerinin gün be gün artarak bunlara bir yenisi daha eklendi. daha 17 yaşında olan genç kızı ormanda boğarak öldürmekten yargılanan sanık mahkemede akıl almaz ifadeler kullandı. Cinayeti meşrulaştıran sözler sarfeden sanık, kendini "erkekliğime laf söyledi" diyerek savundu...

Eskişehir’de 17 yaşındaki Kader Kaya adlı genç kızın Çamlık mevkiinde cesedi bulunmuştu.

Cinayetten yargılanan evli ve 2 çocuk babası Metin Yılmaz, hakim karşısına çıktı. Yılmaz ifadesinde aracıyla yoldan geçtiği esnada genç kızı gördüğünü üzerinde şort olduğunu ve genç kızın kendisine durması için işaret ettiğini söyledi.

Aracıyla yanında durduğunu söyleyen sanık Yılmaz, genç kızın kendisine parayla ilişki teklif ettiğini söyledi. Ormanlık alana gittiklerinde pişman olduğunu aklına çocukları geldiği için, ilişkiye girmekten vazgeçtiğini söyledi.

Vicdan azabı çektiği için geri gitmek istediğini söylediğinde Kader Kaya’nın parasını istediğini ve çığlık attığını söyledi.

Kaya’nın erkekliğine laf ettiğini ve yüzüne tükürdüğünü iddia eden sanık, boğuştuklarını o esnada iç çamaşırı genç kızın ağzına soktuğunu bayıldığını zannederek olay yerinden ayrıldığını ifade etti.

Sanık son kez üzgün ve pişman olduğunu söyledi.

Mahkemeye katılan genç kızın annesi annesinin, “Benim kızım öldü. Artık ben de yaşamak istemiyorum. Sizden bir isteğim var. Bana da bir kurşun sıkın, canımı alın” diye bağırması mahkeme salonunda duygulu anlar yaşanmasına neden oldu…

Mahkeme heyeti sanığın tutukluluk halinin devamına karar vererek duruşmayı 6 Ocak 2017 tarihine erteledi.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

CHP ülkücü mü? Altan Öymen Bursa'dan yanıtladı...

CHP ülkücü mü? Altan Öymen Bursa'dan yanıtladı...