18 Mart 2018 Pazar

  • 3,921 TL
  • 4,819 TL
  • 165,33 TL
  • 117.216
BURSA 21°

Yasak ilişkiden doğan bebeği tarlaya gömmüşler!

Yasak ilişkiden doğan bebeği tarlaya gömmüşler!

Ordu’nun Fatsa ilçesinde evinin önünde öldürülen Mehmet I.’nın faillerini araştıran jandarma ekipleri korkunç bir gerçekle karşılaştı. Mehmet I.’nın, dayısının kızıyla girdiği yasak ilişki sonucu dünyaya gelen bebeğin fındık bahçesine gömüldüğü belirlendi.

07 Mart 2018 Çarşamba 14:40 ASAYİŞ

İddiaya göre, 2004 yılında Uzundere Mahallesi’nde yaşanan ve faili meçhul olarak araştırılan Mehmet I.’nın evinin önünde silahla vurularak öldürülmesi olayı ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Jandarma tarafından faillerin tespiti amacıyla yapılan araştırmada, cinayet olayından 10 yıl önce (1994 yılında ) Mehmet I.’nın dayısının kızı Fatma Ş. ile ilişkisinin olduğu, bu yasak ilişkiden Fatma Ş.’nin hamile kaldığı ve bir erkek çocuk doğurduğu tespit edildi.

Jandarma ekipleri, bu durumun ailece herkesten gizlendiği ve doğumdan bir gün sonra doğan bir günlük erkek çocuğunun Mehmet I.’nın kardeşi Ahmet I. tarafından öldürülerek Uzundere Mahallesi’ndeki fındık bahçesine gömüldüğü bilgisine ulaştı. Jandarma ekipleri de savcılıktan aldıkları özel izinle mezarın olduğu alanda kazı yaptı. Açılan mezarda bebeğin cesedine ulaşılamazken, çevrede kazı çalışmalarına devam ediliyor.

Bebeği öldürdüğü iddia edilen Ahmet I.’nın da 2015 yılında öldürüldüğü öğrenildi. Soruşturma devam ediyor.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

YAYINLARIMIZ

SONRAKİ HABER

İnek sütüne alternatif: Bezelye sütü

İnek sütüne alternatif: Bezelye sütü