21 Mart 2018 Çarşamba

  • 3,927 TL
  • 4,817 TL
  • 166,59 TL
  • 117.651
BURSA 22°

Kamuoyuna duyurulur!

 Kamuoyuna duyurulur!

Kara-Can A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Oğuzhan Kutlucan, kamuoyuna yansıyan iddialara yanıt verdi. Kutlucan, söz konusu haber ve yazıların yalan ve iftira olduğunu söyledi.

02 Aralık 2016 Cuma 08:59 GÜNCEL

"Bir basın kuruluşu tarafından son aylarda ticari itibarımızı zedelemek amacı ile kasıtlı olarak çeşitli yayınlar yapılmaktadır. Konu ile ilgili bugüne kadar cevap verme gereği duymamış olsak da yazılanların tamamı yalan ve iftiradır. Son olarak aynı yayın organı ve internet sitesinde yer alan iftira haberle; şirketimiz, şirket yöneticilerimiz ve değerli aile büyüklerimiz hakkında haksız, asılsız ve eksik bilgi vermek suretiyle kamuoyu nezdinde yanlış kanaat oluşturulmaya çalışıldığını görmekteyiz.

Gerçek niyetlerini bildiğimiz kişi ve kişilerce kasıtlı olarak kaleme alınan ve aldırılan yazıların amacının bir karalama kampanyası olduğu tarafımızca biliniyor olsa da kamuoyu nezdinde konuyla ilgili en ufak bir şüphe bulunmaması, 3. şahıs ve kurumların zan altında kalmaması için bu açıklamayı kaleme alma ihtiyacı duymaktayız.

Şöyle ki; ana yüklenicisi olduğumuz Büyükşehir Belediyesi Kumla Sahil Bandı Düzenleme Projesi’nin ihale aşamasından imalatına kadar geçen tüm süreçlerde usulsüz hiçbir işleme imza atılmamıştır.

Kasıtlı olarak hazırlanan yazıda yer alan sözleşme içeriğinde de belirtildiği üzere; 3.şahıs ile yapılan sözleşme idare tarafından verilen ihale kapsamında tarafımızca taahhüt edilen işin sadece bir kısmını oluşturan epoksi kaplama işidir. Epoksi kaplama yapılacak zeminin sözleşme konusu iş seviyesine gelene kadar olan tüm maliyetler ve işçilik ile diğer giderler tarafımıza aittir. Fakat yapılan haberde bu husustan bahsedilemeyerek, şirketimizin idareye fahiş fiyatlarla iş yaptığı algısı oluşturulmak istenmiştir.

Bu iftira ve yalan dolu haberi, kaleme alanlar ve yayınlayanlarla ilgili şikâyet ve tüm yasal haklarımız saklı kalmak kaydıyla kamuoyuna saygıyla duyurulur."

 

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

YAYINLARIMIZ

SONRAKİ HABER

Bursa'ya şehit ateşi düştü!

Bursa'ya şehit ateşi düştü!