03 Aralık 2016 Cumartesi

  • 3,509 TL
  • 3,747 TL
  • 133,07 TL
  • 73.391
BURSA

Mudanya’yı ayağa kaldıracak projeler neden hayata geçemedi?

 Mudanya’yı ayağa kaldıracak projeler neden hayata geçemedi?
  • 253

CHP’ye ve özellikle Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz’a yönelik eleştirileri kaleme alan Yüksel Baysal, Mudanya’da halen bitirilemeyen ve havada kalan projelere de parmak bastı.

23 Kasım 2016 Çarşamba 09:43 BURSA

Başkan Türkyılmaz, bir dönem bazı kesimler tarafından makam aracından dolayı sert eleştirilere maruz kalmıştı. Konuyla ilgili CHP İl Başkanı Şadi Özdemir katıldığı bir toplantıda, “Bizim belediye başkanımızın aracını sorgulayanlar 17 ilçenin belediye başkanına bakıyorlar mı? Ben kendi aracımı kullanırken, AKP İl Başkanı’nın aracının şoförü ve koruması var, onu yazan var mı?” diye yakındı.

Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz ise, aracı kendisinin istemediğini Devlet Malzeme Ofisi’nden 45 milyara bulunduğunu belirtti.

Mudanya’da bir rant söz konusu olduğunu söyleyen Baysal, istifa ettirilen bazı belediye meclis üyelerinin belli çıkarları zedelendiği için makamlarının elinden alındığını öne sürdü.

Peki Başkan Türkyılmaz, hizmet sürecinde neler yaptı, neler yapılamadı…

Mudanya’nın çılgın projesi Yıldıztepe için Türkyılmaz “Temel atılacak. Karayolları’nın oradan geçecek yolunu da biz yapacağız, onları beklemeyeceğiz ” dedi.

Peki ya Bursalıların iyice canını sıkan ve hala bitirilemeyen sahil düzenlemesi…

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

YAYINLARIMIZ

SONRAKİ HABER

FETÖ'cülere bir şok daha!

FETÖ'cülere bir şok daha!