09 Aralık 2016 Cuma

  • 3,443 TL
  • 3,658 TL
  • 130,51 TL
  • 75.929
BURSA

Bursa'da TOKİ konutu sahiplerine müjde!

Bursa'da  TOKİ konutu sahiplerine müjde!
  • 382

TOKİ Başkanı Ergün Turan, BGC TOKİ Yunuseli Konutlarının 2017 yılına girilmeden teslim edilebileceğinin müjdesini verdi.

26 Ekim 2016 Çarşamba 16:40 BURSA

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Ergün Turan, inşaat çalışmaları tamamlanma aşamasına gelen BGC TOKİ Yunuseli Konutlarında incelemelerde bulundu. Bursa Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Nuri Kolaylı ile birlikte 452 konutluk proje inşaatını gezen TOKİ Başkanı Ergün Turan, mutfak dolaplarından kapı kollarına, tuvalet ve banyo fayanslarından pencere malzemelerine kadar detaylı bir incelemede bulundu.

Yüklenici firma Tuna İnşaat’ın sahibi Celal Tuna’dan bilgi alan TOKİ Başkanı Ergün Turan, projenin TOKİ için büyük önem taşıdığını belirterek, “Bursa Gazeteciler Cemiyeti ile yaptığımız BGC TOKİ Yunuseli Konutları projemiz, göz bebeğimiz diyeceğimiz projelerden bir tanesi” diye konuştu.

Yunuseli BGC konutlarına tapu teslimine kadar önem vermeye devam edeceklerini ifade eden Turan, "Bu proje TOKİ’nin önümüzdeki dönemdeki yenilikçi yüzünü yansıtacak. Burada, hem sosyal donatı alanlarıyla, hem fazla imar yoğunluğu olmayan, düşük yoğunluklu mimarisi taş işçiliğiyle çok güzel bir yaşam birimi oluştu. İnşallah bu sosyal konutlardan faydalanacak, gazetelerde çalışan emekçi kardeşlerimize ve onların ailelerine hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. İnşallah burada mutluluk içerisinde yaşarlar. Müteahhitlerimizden sözü aldık. Biz de elimizden geleni yapacağız. 2017 yılına girmeden evleri hak sahiplerine teslim etmeyi hedefliyoruz” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Erdoğan'a suikast düzenleyen 'üs imamı'ndan korkunç açıklamalar!

Erdoğan'a suikast düzenleyen 'üs imamı'ndan korkunç açıklamalar!