10 Aralık 2016 Cumartesi

  • 3,487 TL
  • 3,683 TL
  • 130,87 TL
  • 75.727
BURSA 11°

Eşref Kolçak Bursa'ya konuk oldu

Eşref Kolçak Bursa'ya konuk oldu
  • 131

Gemlik Belediyesi Sanat ve Kültür Derneği Türk Sanat Müziği Korosu’nun Cumhuriyet Bayramı’na özel konserine Türk sinemasının usta oyuncularından Eşref Kolçak konuk oldu.

31 Ekim 2016 Pazartesi 09:39 BURSA

Şef Erdinç Çelikkol yönetiminde, Uludağ Üniversitesi Asım Kocabıyık Kültür Merkezi’nde verilen konser saat 20.00’de başladı.

93.Cumhuriyet Konseri nihavent eserler ile başladı. Konsere protokolden; Gemlik Kaymakamlığı adına Yazı İşleri Müdürü İbrahim Ay, Gemlik Belediye Başkan Yardımcısı Ercan Barutçuoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Duran, Siyasi Parti ve Sivil Toplum Örgütü Yöneticileri ve Türk Sinemasının usta sanatçılarından Eşref Kolçak katıldı.

Gecenin kapanışı 10.Yıl Marşı'yla yapıldı. Tüm katılımcıların ayakta eşlik ettiği 10. Yıl Marşı büyük alkış aldı.

Gecenin sonunda Gemlik Belediye Başkan Yardımcısı Ercan Barutçuoğlu, koronun efsanevi şefi Erdinç Çelikkol'a çiçek takdim etti. Barutçuoğlu, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle yapılan 93.Cumhuriyet Konseri'nde emeği geçenlere teşekkür ederek, katılımcıların da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nı kutladı. Ercan Barutçuoğlu,  "Bize bu güzel Cumhuriyeti armağan eden başta Atatürk olmak üzere bütün kahramanlarımızı ve gazilerimizi şükranla anıyor, ülkemizin birlik ve bütünlüğü için en yüksek fedakârlığı yapan şehitlerimize rahmet diliyoruz” dedi.

Türk sinemasının usta oyuncularından olan Eşref Kolçak'ta gecenin onur konuğu olarak konserde yer aldı. Eşref Kolçak'a çiçek takdim eden Şef Erdinç Çelikkol, "Bizleri kırmayıp koromuza teşrif eden Sayın Kolçak'a teşekkür ediyoruz" dedi.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Bursa’nın da aralarında olduğu 3 ile FETÖ operasyonu

Bursa’nın da aralarında olduğu 3 ile FETÖ operasyonu