09 Aralık 2016 Cuma

  • 3,452 TL
  • 3,665 TL
  • 130,51 TL
  • 75.929
BURSA

O Ses Türkiye tırı Bursa’ya geliyor

O Ses Türkiye tırı Bursa’ya geliyor
  • 166

Türkiye’nin en sevilen müzik platformu Türk Telekom Müzik ile üniversite turuna çıkan O Ses Türkiye tırı, 24 Kasım Perşembe günü Uludağ Üniversitesi Görükle Kampüsü’nde olacak.

21 Kasım 2016 Pazartesi 14:31 BURSA

Bu yıl başvuruların sadece Türk Telekom Müzik’ten alındığı, Türkiye’nin en çok izlenen müzik yarışması O Ses Türkiye heyecanı, Türk Telekom Müzik ile kampüslere taşınıyor. Türkiye’nin en sevilen dijital müzik platformu Türk Telekom Müzik ile üniversite turuna çıkan O Ses Türkiye tırı, 24 Kasım Perşembe günü Uludağ Üniversitesi Görükle Kampüsü’nde öğrencilerle buluşacak.

Etkinlik kapsamında öğrenciler, sanal gerçeklik gözlükleriyle performanslarını O Ses Türkiye sahne deneyimini yaşayarak sergilerken yarışmaya başvuruda bulunmuş olacak. Türk Telekom Müzik Karavanında sahne alacak Gökcan Sanlıman ile müzik keyfi de doruğa ulaşacak.

Türk Telekom Müzik ve Türkiye’nin en çok izlenen müzik yarışması O Ses Türkiye’nin üniversite etkinlikleri, birbirinden eğlenceli oyunlar, yarışmalar ve sürpriz hediyeler eşliğinde hayat bulacak.  Ayrıca O Ses Türkiye tırında DJ performansları, Tweetwall ile ‘Şarkıyı En Hızlı Sen Tahmin Et’ ve ‘En Hızlı Sen Ara’ yarışmalarının yanı sıra, Türk Telekom Çadırı’nda gerçekleştirilecek Twitter Rodeo ve Refleksoloji oyunları ile üniversiteliler eğlenceli anlar yaşayacak. Etkinlik alanında yer alacak olan dev selfie çubuğu ile de bu özel günü ölümsüzleştirebilecekler.

 

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Bursa için umut veren rapor! Çocuk gelin oranı…

Bursa için umut veren rapor! Çocuk gelin oranı…