18 Şubat 2018 Pazar

  • 3,748 TL
  • 4,650 TL
  • 162,51 TL
  • 116.511
BURSA 11°

Rusya bu söylentiyle çalkalanıyor: 'Putin çok hasta'

Rusya bu söylentiyle çalkalanıyor: 'Putin çok hasta'

Göreve geldiği 2000 yılından bu yana sağlıklı görüntüsü ve formuyla dikkat çeken Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in beş yıldır ilk kez programlarını iptal etmesi, söylentilere yol açtı.  Sosyal medyada Putin'in 'ağır hasta' olduğu yönünde iddialar dillendirildi.

14 Şubat 2018 Çarşamba 16:04 DÜNYA

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, hastalığı nedeniyle pazartesi günü Soçi’yi ziyaret etmedi, bugün Moskova’da ‘Mentor 2018’ isimli foruma katılma planını iptal etti. Putin’in önümüzdeki hafta planlanan ziyaretlerinin de yapılmayacağı açıklandı. Rus liderin kamuoyu önünde en son göründüğü ‘Rusya’nın Liderleri’ yarışmasında sık sık öksürmesi ve sesinin zor çıkması dikkat çekmişti. Putin’in ağır bir grip geçirdiği ifade edildi.

SÖYLENTİLERE YOL AÇTI

Tüm bu emarelerin ardından sosyal medyada, Putin’in hastalığıyla ilgili söylentiler dillendirilmeye başlandı. Birçok kullanıcı, Putin’in ağır hasta olduğunu iddia etti.  Bazı kullanıcılar ise, Putin’in artık yaşlandığını, eski ve sağlıklı görüntüsünü yitirdiğini ifade etti. Kremlin sözcüsü Dimitri Peskov ise gazetecilerin sorusu üzerine Putin ciddi bir rahatsızlığı olmadığını söyledi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

YAYINLARIMIZ

SONRAKİ HABER

BTSO'dan Suriyeli vatandaşlar için yardım kampanyası

BTSO'dan Suriyeli vatandaşlar için yardım kampanyası