17 Mart 2018 Cumartesi

  • 3,921 TL
  • 4,819 TL
  • 165,33 TL
  • 117.216
BURSA 25°

BTSO'nun yeni adayı Mahmut İnan!

 BTSO'nun yeni adayı Mahmut İnan!

Mevcut başkan İbrahim Burkay ve İlhan Parseker’in ardından BTSO’ya aday olduğunu açıklayan Mahmut İnan, FETÖ davası nedeniyle BTSO'nun çok yıprandığını belirtti.

03 Mart 2018 Cumartesi 11:40 EKONOMİ

Bursa Ticaret Sanayi Odası’nın(BTSO) 4 Nisan’da yapılacak olan seçimler için mevcut başkan İbrahim Burkay ve İlhan Parseker’in ardından, iş dünyasının tanınan isimlerinden Mahmut İnan da adaylığını duyurdu.

Konuyla ilgili açıklama yapan İnan, “Kentimizin iş dünyasının önemli isimleri; BTSO başkanlığı için adı geçen Sayın Burkay ve Sayın Parseker’in önceki seçim dönemlerinde, o günlerde popüler olan cemaatin oyunu almak için çok büyük efor sarf ettiklerini, bu örgüte bulaşmış itirafçı insanların mahkemedeki itiraflarıyla BTSO'nun çok yıprandığını, üyelerin çok büyük kısmının bundan rahatsızlık duyduklarını, Bursa iş dünyasının bunu hak etmediğini, bu göreve gerek bilgi birikimim, gerek tecrübem, gerek kapasitem ve gerekse masanın iki tarafını bilen bir insan olarak beni uygun gördüklerini, kabul etmem halinde bu doğrultuda çalışma başlatacaklarını belirttiler” ifadelerini kullandı.

“GECEMİ GÜNDÜZÜME KATACAĞIM”

Bu çağrıdan onur duyduğunu ve görevden kaçmayacağını belirten Mahmut İnan “Ülkemiz ve Bursa ekonomi dünyasına faydalı olmak için gecemi gündüzüme katacağım. Her iki tarafın konsensüsüyle önerecekleri ilkeli ve dürüst insanlardan oluşacak yönetim ile çok önemli hizmetlere imza atabileceğimi düşünüyorum. Bu doğrultuda çalışmalar başlamış ve devam etmektedir. Bursamız için hayırlısı olur İnşallah!” diye konuştu.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

YAYINLARIMIZ

SONRAKİ HABER

CHP’den Akit TV sunucusuna suç duyurusu

CHP’den Akit TV sunucusuna suç duyurusu