24 Mart 2018 Cumartesi

  • 3,984 TL
  • 4,923 TL
  • 170,88 TL
  • 116.603
BURSA 13°

BTSOBİZ KART'la ticaret canlanacak

BTSOBİZ KART'la ticaret canlanacak

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO), 37 bin üyesine ayrıcalık kazandıran BTSOBİZ KART’ı tanıttı. Bu kartla BTSO üyeleri iletişim sektöründen eğitime, sağlıktan enerjiye, ulaşımdan konaklamaya kadar 10 farklı sektörde 70’i aşkın firmanın ürün ve hizmetlerinden avantajlı olarak yararlanabilecek.

04 Ağustos 2017 Cuma 14:31 EKONOMİ

Bursa Ticaret Sanayi Odası (BTSO), makro projelerden BTSOBİZ kapsamında, Bursalı firmalara rekabet gücü kazandıran yeni bir uygulamayı daha hayata geçirdi. BTSO, üyelerine iş hayatında ve alışverişlerinde büyük avantajlar sunan ‘BTSOBİZ KART’ın tanıtımı odanın hizmet binasında gerçekleştirdi. Tanıtım toplantısında konuşan BTSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay, Bursa iş dünyası olarak BTSO liderliğinde Türkiye ekonomisine ivme kazandırmayı sürdürdüklerini söyledi. Bursa iş dünyası temsilcilerinin Türkiye ortalamasının üzerinde performans sergilediğini kaydeden Burkay, “Girişimci ruhu ile kentimiz ülkemize moral vermeye devam ediyor. 2017 yılının ilk 7 ayında Bursa’da kurulan şirket sayısı 2.400’ü aştı. Türkiye ortalamasının üzerinde seyreden bu performans, Bursa’mızın dinamik yapısını sergiliyor. Kentimizin sahip olduğu bu güç, Türkiye ekonomisine nasıl liderlik ettiğinin de somut bir örneğidir” dedi.

10 FARKLI SEKTÖRDE AVANTAJLI FIRSATLAR

İbrahim Burkay, BTSO’nun 37 bin üyesiyle günü kurtaran değil, geleceğini bugünden planlayan bir Bursa için var gücüyle çalıştığını vurguladı. Burkay, “Hazırladığımız BTSOBİZ kart ile iletişim sektöründen eğitime, sağlıktan enerjiye, ulaşımdan konaklamaya kadar üyelerimize beklentilerini en yüksek düzeyde karşılayan 10 farklı sektörde 70’i aşkın firmanın ürün ve hizmetlerinden en avantajlı şartlarda yararlanma fırsatı sunuyoruz” diye konuştu.

BTSO Başkanı Burkay, BTSOBİZ KART’ın Bursa iş dünyasına dağıtımının başladığını söyledi. Üyelerin BTSOBİZ Kart’ın aktivasyonunu www.btso.biz uzantılı web sitesinden gerçekleştirerek anlaşmalı firmalardan indirimli alışveriş yapabileceklerini söyleyen Burkay, “Türkiye’nin en kapsamlı kampanyasına katkı sağlayan ve projede aktif olarak yer alan tüm firmalarımıza teşekkürlerimi sunuyorum. Rekabetçi, yenilikçi ve vizyoner bakış açısıyla firmalarımızı, kentimizi ve Türkiye’mizi geleceğe birlikte taşıyacağız. ‘Güçlü Ekonomi Güçlü Türkiye’ hedeflerini hep birlikte yakalayacağız” ifadelerini kullandı.

HER ZAMAN ÜYELERİMİZİN YANINDAYIZ

BTSO Meclis Başkanı Remzi Topuk da 128 yıllık köklü bir geçmişe sahip BTSO’nun her zaman üyelerinin yanında olduğunu belirterek, “Odamız Türkiye’de fark oluşturan projelere imza atmaya devam ediyor. Vizyoner çalışmalarından dolayı BTSO yönetim kurulu, meclis, komite ve konsey üyelerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Geçmişimizden aldığımız güç ve yeni üyelerimizle birlikte heyecanla çalışmaya, üretmeye devam ederken, firmalarımıza da ayrıcalıklı hizmetler sunmayı sürdüreceğiz” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Bursalı usta oyuncunun yeni dizisi belli oldu

Bursalı usta oyuncunun yeni dizisi belli oldu