06 Aralık 2016 Salı

  • 3,507 TL
  • 3,774 TL
  • 132,76 TL
  • 74.450
BURSA

Doğalgaz tüketicilerine müjde! Cepleri rahatlatacak kampanya

Doğalgaz tüketicilerine müjde! Cepleri rahatlatacak kampanya
  • 368

Kış aylarında cepleri yakan doğalgaz faturaları için tüketiciye kolaylık sağlamak amacıyla yeni bir uygulamaya gidiliyor. Kampanyaya göre faturalar belli bir tarihe kadar taksite bölünebilecek.

22 Kasım 2016 Salı 12:12 EKONOMİ

Yüksek miktarlarda gelen doğalgaz faturaları, geçim derdiyle mücadele eden özellikle orta ve düşük gelirli vatandaşları zora sokuyor. İGDAŞ, doğalgaz tüketicilerini sıkıntısını bir nebze de olsa gidermek adına faturaları kredi kartıyla vade farksız, taksitle ödeme imkanı sundu.

Böylece tüketici borcunu taksitlendirme imkanı bulurken, zorlanmadan borucunu ödemiş olacak. Kampanya  31 Mayıs 2017'ye kadar sürecek.

Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası, İş Bankası, Akbank, Vakıflar Bankası, HSBC Bank, Denizbank, ING Bank, Kuveyt Türk Katılım Bankası, TEB, Odeabank, ABank, Fibabanka ve Burgan Bank borçları 3 taksit yaparken, Halkbank ise 5 taksite bölecek.

Ekim ayında doğalgaza gelen yüzde 10 indirimi hatırlatan İGDAŞ Genel Müdürü Mehmet Çevik, taksit uygulamasıyla aboneleri biraz da olsa rahatlatmayı amaçladıklarınım belirtti. Kampanyayla ilgili detaylı bilgiye www.igdas.com.tr adresinden ve ilgili bankaların şubelerinden ulaşılabilecek.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

YAYINLARIMIZ

SONRAKİ HABER

PYD lideri için yakalama emri

PYD lideri için yakalama emri