24 Ağustos 2017 Perşembe

  • 3,478 TL
  • 4,112 TL
  • 145,22 TL
  • 108.953
BURSA 27°

Erdoğan’ın uyarısını dinleyen yok!

 Erdoğan’ın uyarısını dinleyen yok!
  • 376

Önceki gün partisinin grup toplantısında konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan teşkilatlara uyarıda bulunmuş, yanlışlara tahammülün olmadığını söylemişti. Ancak yazarımız Cennet Cankılıç’ın analizine göre bu uyarıyı yerine getirecek kimse yok!

27 Temmuz 2017 Perşembe 10:31 GÜNCEL

Geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan partisinin grup toplantısında yaptığı konuşmada teşkilatlara ve belediyelere uyarıda bulunmuş, ‘dava’ya zarar veren şahısların ayıklanması gerektiğine vurgu yapmıştı.

Bugünkü yazısında Erdoğan’ın bu sözlerine değinen Cankılıç parti içindeki yönetici kadrolarda bu uyarıyı dikkate alıp da gereğini yapacak kimsenin bulunmadığını savundu.

 

Hepsi maşallah bunca yılın yorgunluğuna, doymuşluğuna rağmen hâlâ koltuklarına sımsıkı sarılı vaziyetteler!..” ifadelerini kullanan Cankılıç “Bir kere koltuk baldan tatlıdır.Bursa özelinde değil, tüm ülke çapındaki AK parti teşkilatlarında durum bu.

Siz sanıyor musunuz, mevcut belediye başkanlarından, il başkanlarından, ilçe başkanlarından biri çıkıp da bu mesaj üzerine “Ben artık yoruldum, görevi bırakıyorum” deme yürekliliğini gösterecek.

Hayır yok” yorumunda bulundu…

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Doğancı Barajı bakıma alınıyor! Su kesintisi yaşanmayacak

Doğancı Barajı bakıma alınıyor! Su kesintisi yaşanmayacak