21 Ocak 2018 Pazar

  • 3,810 TL
  • 4,657 TL
  • 162,94 TL
  • 115.147
BURSA 11°

Taşınan hastanelerin arsaları ne olacak ?

 Taşınan hastanelerin arsaları ne olacak ?
  • 2425

Geçtiğimiz günlerde AK Parti İl Başkanı Cemalettin Torun yaptığı açıklamada Bursa’da hizmet veren birçok kamu hastanesinin önümüzdeki dönemlerde yeni yerlerine taşınacağını kaydetti. Peki sonra şehrin en işlek yerlerinde olan binaların arsalarına ne olacak?

28 Temmuz 2017 Cuma 11:11 GÜNCEL

Bursa AK Parti İl Başkanı Cemalettin Torun yaptığı açıklamada Muradiye Devlet Hastanesi’nin Samanlı’ya, Ali Osman Sönmez Onkoloji Hastanesi, Zübeyde Hanım Doğumevi ek binası ile Çekirge Devlet Hastanesi’nin de Acemler’de inşaat çalışmaları devam eden sağlık kampüsüne taşınacağını aktardı.

Bugünkü yazısında hastanelerin taşınmasıyla her biri şehrin işlek yerlerinde olan binaların arsalarının ne olacağına dair herhangi bir açıklama yapılmadığına değinen YeniDönem Gazetesi yazarlarından Lale Akasoy, buraların çoktan birilerine teslim edildiğine dair söylentilerin ayyuka çıktığından bahsetti.

Akasoy “Yalansa biri çıksın “Söylentiler yalandır. Aslı astarı yoktur. Dedikodudan başka bir şey değildir. Arsalar kamunun malıdır, yeni projelerle de kamu hizmeti sunulacaktır” desin.

Bursalılar olarak, bizim yani devletin ait olan bu arazilerin hangi amaçla değerlendirileceğini merak ediyoruz doğrusu” ifadelerini kullandı

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

YAYINLARIMIZ

SONRAKİ HABER

Bursa'da feci iş kazası! İnşaat demiri saplandı

Bursa'da feci iş kazası! İnşaat demiri saplandı