18 Mart 2018 Pazar

  • 3,921 TL
  • 4,819 TL
  • 165,33 TL
  • 117.216
BURSA 21°

AK Parti Bursa'da ilçeler kongreye gidiyor

AK Parti Bursa'da ilçeler kongreye gidiyor

AK Parti Bursa teşkilatlarında ilçe kongreleri 1 Aralık Cuma Günü başlıyor. Konuyla ilgili konuşan AK Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman “İnşallah ilçe kongrelerimizi partimize yakışır bir biçimde, şölen havasında gerçekleştireceğiz” diye konuştu

30 Kasım 2017 Perşembe 21:16 GÜNCEL

1 Aralık Cuma Günü Keles kongresi ile başlayan süreçle birlikte bu hafta sonu dört ilçenin kongresi gerçekleştirilecek. AK Parti Genel Merkezi, Başbakan Yardımcısı Sayın Hakan Çavuşoğlu, milletvekilleri, il ve ilçe teşkilatları nezdinde sürdürülen detaylı istişarelerin ardından başlatılan kongreler süreci hakkında bilgiler veren AK Parti İl Başkanı Ayhan Salman, sürecin Bursa’ya ve AK Parti teşkilatlarına hayırlar getirmesini diledi.

ÖRNEK BİR BİRLİK

Başkan Ayhan Salman, kurulduğu günden bu yana AK Parti kongrelerinin örnek bir birlik, beraberlik ruhu ile gerçekleştirildiğini vurgulayarak, şunları söyledi:

“İnşallah ilçe kongrelerimizi partimize yakışır bir biçimde, şölen havasında gerçekleştireceğiz. Partimizin ülkemizin önüne koyduğu büyük hedefler yolunda Bursa teşkilatları olarak koşmaya devam edecek ve Bursa’mızı geleceğe taşıyacak işlere imza atacak kadroları birlik ve berberlik ruhumuzla kuracağız. Sürecin partimize hayırlar getirmesini diliyorum”.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Bursa AK Parti’de 4 ilçeye daha yeni başkan

Bursa AK Parti’de 4 ilçeye daha yeni başkan