24 Mart 2018 Cumartesi

  • 3,984 TL
  • 4,923 TL
  • 171,72 TL
  • 116.603
BURSA 15°

Başbakan Yıldırım: Bursa için ne yapsak azdır

Başbakan Yıldırım: Bursa için ne yapsak azdır

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ı ziyaret eden Başbakan Binali Yıldırım, Bursa’ya övgüler yağdırdı. Aktaş’tan kentle ilgili bilgi alan Yıldırım, Bursa’nın her şeyin en güzelini hak ettiğini belirtti.

26 Şubat 2018 Pazartesi 09:34 GÜNCEL

Başbakan Binali Yıldırım, Bursa’da önce Fatih Sultan Mehmet (FSM) Bulvarı hastane alanında, ardından Tofaş Spor Salonu'nda AK Parti 6. Bursa İl Kongresi’nde Bursalılarla bir araya geldi. Konuşmasında dostluk, barış, birlik ve beraberlik mesajları veren Başbakan Yıldırım, kongrenin ardından Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ı makamında ziyaret etti ve Büyükşehir Belediyesi’nin onur defterini imzaladı. Başkan Aktaş ise Bursa’nın tarihi bir gün yaşadığını belirterek, Bursa’ya ve Büyükşehir Belediyesi’ne ziyaretlerinden dolayı Başbakan Yıldırım’a teşekkür etti. Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, Bursa milletvekilleri, Bursa Valisi İzzettin Küçük ile AK Parti İl Başkanı Ayhan Salman da ziyarette Başbakan Yıldırım’a eşlik etti. Başbakan Yıldırım, Bursa’nın tek yürek ve tek yumruk olduğunu, kentte hizmetlerin hızla devam ettiğini anlatarak, “Bursa, her şeyin en güzelini hak ediyor. Bursa’ya ne yapsak azdır. Üreten şehir, Türkiye’yi büyüten şehir, emeğin şehri Bursa, ihracatın öncü şehirlerinden biridir” dedi.

Yaklaşık 1,5 saat Büyükşehir Belediye Sarayında kalan Başbakan Yıldırım, Alinur Aktaş ile yemek yiyip Bursa ile ilgili bilgi aldı. Başbakan Yıldırım ziyaretin ardından kara yoluyla İstanbul'a gitmek için Bursa'dan ayrıldı.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

AK Yorum

26 Şubat 2018 Pazartesi 12:45

Ne yapsan azdır. O yüzden hiçbir şey yapmıyoruz!

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

YAYINLARIMIZ

SONRAKİ HABER

Bursa'da milyonlarca çalışanı ilgilendiren karar!

Bursa'da milyonlarca çalışanı ilgilendiren karar!