21 Şubat 2018 Çarşamba

  • 3,792 TL
  • 4,676 TL
  • 163,08 TL
  • 113.433
BURSA 13°

Başbakan Yıldırım sıcak bölgede

Başbakan Yıldırım sıcak bölgede

Başbakan Yıldırım, Zeytin Dalı Harekatı'nın sevk ve idaresinden sorumlu 2. Ordu'nun Hatay'daki harekat merkezine kritik bir ziyaret gerçekleştirdi. Harekatın planlandığı şekilde devam ettiğini belirten Yıldırım, “Arkalarında kim olursa olsun bizim için fark etmez” dedi.

04 Şubat 2018 Pazar 17:32 GÜNCEL

Başbakan Binali Yıldırım, Zeytin Dalı Harekatı'nın sevk ve idaresinden sorumlu olan 2. Ordu'nun Hatay'daki Harekat Merkezi'ni ziyaret etti. Başbakan Yıldırım Hatay'ın Kırıkhan ilçesinde, şehit Piyade Uzman Çavuş Ahmet Bayram'ın cenaze namazına katıldı. Ardından Suriye'nin Afrin bölgesindeki terör örgütü PYD/PKK mensuplarınca düzenlenen havan saldırısında 22 Ocak'ta şehit olan TEDAŞ işçisi Şahin Elitaş'ın Kurtlusoğuksu Mahallesi'ndeki babaevine geçti.

BİZİM İÇİN FARK ETMEZ

Elitaş ailesine taziye ziyaretinde bulunan Başbakan Yıldırım, beraberindeki İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile birlikte Zeytin Dalı Harekat Merkezi'ni ziyaret etti. Afrin Harekatı'nın planlandığı şekilde devam ettiğini belirten Başbakan Yıldırım, "Mesele güvenlik, emniyet olursa gerisi teferruat. Arkalarında kim olursa olsun bizim için farketmez" dedi. Başbakan Yıldırım, operasyonla ilgili bilgiler aldıktan sonra Harekat Merkezi'nden ayrıldı.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

YAYINLARIMIZ

SONRAKİ HABER

Katile pes dedirten destek!

Katile pes dedirten destek!