19 Mart 2018 Pazartesi

  • 3,938 TL
  • 4,867 TL
  • 166,40 TL
  • 115.450
BURSA 18°

Başkan Altepe'den flaş açıklama! 'Hizmetlerimizi yapmaya devam edeceğiz'

Başkan Altepe'den flaş açıklama! 'Hizmetlerimizi yapmaya devam edeceğiz'

Bursa’daki bir açılışa katılan Belediye Başkanı Recep Altepe, çok önemli açıklamalarda bulundu. İstifası istenen Altepe’nin, “Sizler bizi hizmet için seçtiniz. Bizler de hizmetlerimizi yapmaya devam edeceğiz” sözleri şok etkisi yarattı.

16 Ekim 2017 Pazartesi 17:15 GÜNCEL

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından Yeşilyayla Havuzlu Sokak Camii’ne kazandırılan ek hizmet binası, tuvaletler, abdest alma yerleri ve çevre düzenlemesi hizmete açıldı.  Başkan Recep Altepe’nin törendeki konuşmaları dikkat çekti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın istifasını istediği belediye başkanları arasında yer alan Recep Altepe,  son birkaç haftadır en çok konuşulan isimlerden biri…

İstanbul Belediye Başkanı Kadir Topbaş ve Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş’in görevi bırakmasının ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan, açıktan açığa verdiği mesajlarla bazı belediye başkanlarını istifaya çağırdı.

Şu anda en çok merak edilen isimler,  Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ve Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe… Türkiye siyaseti adeta bu iki isme kilitlendi.

Melih Gökçek’in direndiği, istifa ederse sıranın Altepe’ye geleceği yönünde iddialar da var.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Sırbistan dönüşünde Gökçek’le ilgili konunun konuşulduğu esnada sorunlu iller arasında Bursa’nın da olduğunu söylemesi, tüm gözleri Altepe’ye çevirdi.

Peki Altepe istifa edecek mi?

Tüm bu gelişmeler yaşanırken Başkan Altepe’den flaş bir açıklama geldi. Törende konuşan Altepe, “Hizmet için buradayız. Sizler bizi hizmet için seçtiniz. Bizler de hizmetlerimizi yapmaya devam edeceğiz. Sizler desteklediğiniz müddetçe, bizler de burada olduğumuz müddetçe bu hizmetler devam edecek. Destek sizden hizmet bizden” dedi. Altepe’nin bu sözleri kafaları karıştırdı…

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

AYŞE ÜN

16 Ekim 2017 Pazartesi 19:53

KEŞKE SEÇMEZ OLAYDIK.KENTSEL DÖNÜŞÜM (Depremsellik Altyapı Ulaşım ve tüm sosyal alanlar kapsayan)RANTSAL DÖNÜŞÜMLE GERÇEKLEŞTİYEŞİLBURSA HATIRALARDA KALDI BETON YIĞINLARINA MAHKUM EDİLDİKYILAN HİKAYESİNDEN YILAN MASALINA DÖNEN KELES-ORHANELİ BURSA YOLUNUN ÇAĞIMIZA YAKIŞIR ŞEKLE GELMESİ HAYALLERİMİZDE BİLE KALMADISU ŞEHRİ OLARAK BİLİNEN BURSA'DA ŞEBEKE SUYU İÇİLEMEZ (AŞIRI KİREÇ,AĞIR METELLER V.B) OLDUĞU GİBİ SUYU OLMAYAN İLLERDEN DAHA FAZLA SU FATURASI ÖDER OLDUKTRAFİK-ULAŞIM DİLLERE DESTAN

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

YAYINLARIMIZ

SONRAKİ HABER

BURTARIM'a İnegöl damgası

BURTARIM'a İnegöl damgası