21 Mart 2018 Çarşamba

  • 3,927 TL
  • 4,817 TL
  • 166,59 TL
  • 117.651
BURSA 22°

Başkan Bozbey: Dünya bizden hesap soruyor

Başkan Bozbey: Dünya bizden hesap soruyor

Türkiye’nin en önemli müzik organizasyonlarından biri olan Nilüfer Müzik Festivali’nin tanıtım toplantısı için Başkan Mustafa Bozbey’in daveti ile İstanbul boğazı gezisi katılan yazarımız Yüksel Baysal izlenimlerini bugünkü köşesine aktardı.

30 Temmuz 2017 Pazar 10:00 GÜNCEL

Biz Bursalı gazeteciler, Türkiye’nin en önemli müzik organizasyonlarından birinin tanıtım toplantısı için Nilüfer Belediyesi’nin davetiyle gittik bu metropol şehre… Dalgalı bir okyanustan kurtulan tayfalar gibi kendimizi basın toplantısı mekanına attık. Bundan dolayı olsa gerek Başkan Mustafa Bozbey, konuşmasına başlarken, “Dünyayı fazlasıyla kirletmemizin karşılığını alıyoruz. Dünya bizden hesap soruyor” dedi.

Başkan Bozbey, burada sadece müzikten söz etmedi. Barıştan, özgürlükten, kardeşlikten, müziğin birleştirici gücünden hatta yenilenebilir tohumdan söz etti.

12 ülkeden 60 civarında sanatçıyı ağırlayacak olan ve 120 bin insanın izlemesi beklenen, 15 bin kişinin çadır kuracağı Balat’taki Atatürk Kent Ormanı’da gerçekleştirilecek Nilüfer Müzik Festivali, müzikten öte anlamı olan büyük organizasyon…

 

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

YAYINLARIMIZ

SONRAKİ HABER

Mudanya hafta sonu dopdolu

Mudanya hafta sonu dopdolu