22 Mart 2018 Perşembe

  • 3,909 TL
  • 4,832 TL
  • 166,59 TL
  • 117.651
BURSA 22°

Bozbey makamı Alaaddinbeye'e taşıdı

Bozbey makamı Alaaddinbeye'e taşıdı

Makamını her hafta ilçenin farklı bir mahallesine taşıyan Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Alaaddinbey Mahallesi’ndeydi. Başkan Bozbey konut gelişme alanının arttırılması için daha önce Bursa Büyükşehir Belediyesi’ne yapılan talebi yenileyeceklerini söyledi.

01 Aralık 2017 Cuma 18:07 GÜNCEL

Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, ‘Başkan Burada’ projesi kapsamında makamını Alaaddinbey Mahallesi’ne taşıdı. Vatandaşlarla görüşen Başkan Bozbey, sorunları dinleyerek ilgili müdürlüklere çözüm için talimat verdi. Muhtar Cem Kurt ile de görüşen Bozbey, mahallenin soruları hakkında fikir alışverişinde bulundu. Alaaddinbey’in göç alan bir mahalle olduğunu ifade eden Cem Kurt, en önemli meselelerinin imar olduğunu belirtti. Mahalle içi trafiğinin yoğunlaştığını da vurgulayan Kurt, Bozbey’den hız kesici uygulaması yapılmasını rica etti.

DAHA ÖNCE TALEBİMİZ OLMUŞTU

Alaaddinbey’in sürekli göç alan ve gelişen bir mahalle olduğunu söyleyen Başkan Mustafa Bozbey, “Burada imarın öncelikli sorun olduğunu biliyoruz. Ancak ilk olarak bölgenin konut gelişme alanı arttırılmalı. Bu konuda Bursa Büyükşehir Belediyesi’ne çalışma yapılması için talebimiz olmuştu. Bu talebi yenileyeceğiz. O zaman insanlar bölgede konut yapmak için daha geniş alan bularak rahat hareket edecekler” dedi.

Bozbey gün boyu randevuları da makamında kabul ederken, vatandaşlarla da sohbet etti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Baykal, Almanya'ya sevk edilecek

Baykal, Almanya'ya sevk edilecek