23 Mart 2018 Cuma

  • 3,966 TL
  • 4,895 TL
  • 167,99 TL
  • 117.110
BURSA 13°

Bursa Emniyet Müdürü Ak, yılbaşı önlemlerini yerinde inceledi

Bursa Emniyet Müdürü Ak, yılbaşı önlemlerini yerinde inceledi

Yılbaşı öncesi Bursa’da alınan güvenlik önlemlerini yerinde inceleyen Bursa İl Emniyet Müdürü Osman Ak, halkın yeni yıl kutlamasını sorunsuz bir şekilde geçirebilmeleri için ellerinden geleni yaptıklarını belirtti.

30 Aralık 2017 Cumartesi 15:49 GÜNCEL

İl Emniyet Müdürü Osman Ak, huzurlu bir yıl başı için alınan güvenlik tedbirlerini teftiş etti. Ak, müdür yardımcıları ve şube müdürleri ile birlikte Bursa’nın en işlek yerlerinden olan tarihi hanlar ve çarşı bölgesini dolaştı. Bölgede görev alan polis memurlarını ve tedbir alınan yerleri inceleyen Ak, şehirde herhangi bir asayiş zafiyetinin meydana gelmemesi için ellerinden gelen bütün imkanları kullandıklarını belirtti.

Ak, incelemenin ardından yaptığı açıklamada, “Yılbaşı sebebi ile alınan tedbirleri hep beraber inceledik. Halkımızın daha güvenli ve huzurlu bir yıl başı geçirmesi için elimizden gelen çabayı sarf ediyoruz. Hep beraber güvenli ve huzurlu yarınlara diyoruz. İyi yıllar” dedi.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

vatandaş

30 Aralık 2017 Cumartesi 20:53

dün yamaçları gezdim nerede uygunsuz insanlar varsa oradaydı tek aile göremedim üstelik her yerde alkol şişeleri vardı özel güvenlik buraları hep böyle dedi ayrıca bırakın normal vatandaşı kendi kulübelerini bile koruyamamışlar camları kırık idi keşke resimleri ihbar hattınıza gönderseydim

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

YAYINLARIMIZ

SONRAKİ HABER

Başkan Ali Ay'dan transfer açıklaması!

Başkan Ali Ay'dan transfer açıklaması!