21 Mart 2018 Çarşamba

  • 3,929 TL
  • 4,817 TL
  • 165,54 TL
  • 116.432
BURSA 22°

Bursa Emniyeti'nde görev değişikliği

Bursa Emniyeti'nde görev değişikliği

Karacabey İlçe Emniyet Müdürü Arif Günal, Bursa İl Emniyet Müdürlüğü'nde Koordinasyon Harekat Şube Müdürü oldu. Yenişehir Emniyet Müdürü Bülent Albayrak da terfi etti

21 Ağustos 2017 Pazartesi 16:19 GÜNCEL

Yenişehir İlçe Emniyet Müdürlüğü’nden 2 yıl önce Karacabey İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne tayin olan Arif Günal, burada geçen yıl 3. sınıf emniyet müdürlüğüne terfi etmişti. Arif Günal, Bursa İl Emniyet Müdürlüğü'nde Koordinasyon Harekat Şube Müdürü oldu. Yerine ise Osmangazi İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı Sadık Yalta getirildi. Günal, önümüzdeki günlerde yeni görevine başlayacak.1975 Erzurum doğumlu, evli ve 2 çocuk babası olan Arif Günal, Yenişehir’in yanı sıra Van, Balıkesir ve Eskişehir gibi vilayetlerde de görev yaptı.

BİR TERFİ DAHA

Yenişehir Emniyet Müdürü Bülent Albayrak da terfi etti.Resmi Gazete’de yayımlanan İçişleri Bakanlığı atama kararlarına göre, Yenişehir Emniyet Müdürlüğüne vekâlet eden Emniyet Amiri Bülent Albayrak, bu göreve 4. sınıf emniyet müdürü olarak tayin edildi. Yedi yıldır Yenişehir’de görev yaptığını belirten Bülent Albayrak, “Bu zaman zarfında çeşitli görevlerde bulundum. Son yayımlanan tayin kararı ile Yenişehir’e 4. sınıf emniyet müdürü olarak atandım. Bundan sonra da vazifemizi en iyi şekilde yerine getirmek için çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Muzaffer İzgü'den üzücü karar

Muzaffer İzgü'den üzücü karar