24 Mart 2018 Cumartesi

  • 3,984 TL
  • 4,923 TL
  • 170,88 TL
  • 116.603
BURSA 15°

Bursa'da alışveriş günleri 31 Ekim'de sona eriyor

Bursa'da alışveriş günleri 31 Ekim'de sona eriyor

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) öncülüğünde Tarihi Çarşı ve Hanlar Bölgesi’nde gerçekleştirilen ‘Payitaht Çarşı Alışveriş Günleri’ 31 Ekimde sona eriyor.

14 Ekim 2017 Cumartesi 14:49 GÜNCEL

BTSO öncülüğünde Bursa Valiliği, Büyükşehir Belediyesi, Osmangazi Belediyesi ve Tarihi Çarşı ve Hanlar Birliği (BTÇH) iş birliğiyle 2 Haziran’da startı verilen ‘Payitaht Çarşı Alışveriş Günleri’, Bursa ekonomisinin kalbinin attığı çarşı ve hanlar bölgesine canlılık kazandırdı. Alışveriş Günleri, 4 bine yakın işyerinin yer aldığı, 850 bin metrekarelik alanıyla dünyanın en eski ve en büyük açık hava alışveriş merkezlerinden birisi olan çarşı ve hanlar bölgesindeki esnafa da moral verdi.

BTÇH Başkanı Muhsin Özyıldırım, “Tarihin mirası, alışverişin âlâsı’ sloganıyla devam eden Alışveriş Günlerinin esnafın ticaretini artırdığını söyledi. Özyıldırım, “Bu durumdan hem çarşı esnafımız hem de müşteriler memnun. Bölgemizde bu kadar büyük hediyelerin dağıtıldığı başka bir organizasyon düzenlenmemişti” dedi.

Çarşı esnaflarından Akif Yalçınkaya, “Alışveriş Günlerinden memnunuz. Müşterilerimiz de aynı şekilde memnun. Alışveriş Günleri ile çarşılarımız daha da bereketlendi. Tarihi çarşı ve hanlar bölgemize destek veren BTSO’ya teşekkür ederim” diye konuştu.

Esnaf Şükrü Avcı ise, 10 otomobil, 10 dizüstü bilgisayar ve 10 akıllı cep telefonunun dağıtılacağı organizasyon sayesinde Bursalıların çarşıya olan ilgisinin arttığının altını çizdi.

Akredite olmuş işyerlerinden toplam 100 TL’lik alışveriş karşılığı bir çekiliş kuponu almaya hak kazanan tüketiciler arasında gerçekleştirilecek çekilişin ardından otomobil, dizüstü bilgisayar ve akıllı cep telefonları sahiplerini bulacak.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Yağmurlu havada neler yapılabilir?

Yağmurlu havada neler yapılabilir?