20 Şubat 2018 Salı

  • 3,770 TL
  • 4,662 TL
  • 162,88 TL
  • 116.081
BURSA 12°

Bursa'da Börekçi Hasan Usta'dan itfaiyecilere ilginç sürpriz

Bursa'da Börekçi Hasan Usta'dan itfaiyecilere ilginç sürpriz

Bursa'da hizmet veren Börekçi Hasan Acar, İtfaiyeciler haftasını kutlamak için ilginç bir sürpriz hazırladı. Acar, yangın var diyerek çağırdığı itfaiyecileri böreklerle karşıladı.

25 Eylül 2017 Pazartesi 13:09 GÜNCEL

Börekçi Hasan Acar, 110 ihbar hattını arayarak, Yunuseli'nde bulunan dükkânının yandığını bildirdi. 5 dakika içinde itfaiye ekipleri bölgeye geldi. İtfaiyeciler hemen hortumları açıp, koşarak dükkâna girdi. İçeride yangınla karşılaşacağını bekleyen itfaiye erleri, dükkâna girince börek ve alkışlarla karşılaşınca neye uğradıklarını şaşırdı. Bu duruma ilk başta sinirlenen itfaiyeciler, itfaiye haftalarının kutlanmak için böyle bir organizasyon yapıldığını öğrenince durumu gülümseyerek karşıladı.

Börekçi Hasan Acar ve çalışanları, itfaiyecilere börek ikram edip, pasta kesti. Acar, vazife başındaki diğer itfaiyecilere de börek gönderdi.

Böyle bir kutlama ile karşılaştıkları için şaşkın olduklarını ifade eden itfaiyeciler, "Yangın var diye geldiğimiz dükkanda alkışlarla ve böreklerle karşılandık. Bu durum bizi çok mutlu etti" dedi.

İtfaiyeciler haftasını kutlamak için böyle bir organizasyon yapmanın akıllarına geldiğini söyleyen Hasan Acar, "İtfaiyecilerimizin haftasını kutlamak için böyle bir organizasyon yaptık. Dükkanımızda yangın olduğu ihbarını verdik. Yangın için dükkana giren itfaiye erlerini alkışlarla karşıladık. İtfaiyeciler ilk başta şaşırdı ve biraz sitem etti, ama biz durumu anlatınca olumlu karşıladılar. Onlar bizim zor zamanlarımızda yanımızda oluyor. Biz de onların haftasını kutlamak istedik" şeklinde konuştu.

 

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

YAYINLARIMIZ

SONRAKİ HABER

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Giriş-çıkış kapatılacak

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Giriş-çıkış kapatılacak