18 Mart 2018 Pazar

  • 3,921 TL
  • 4,819 TL
  • 165,33 TL
  • 117.216
BURSA 21°

Bursa'da kar ne zaman yağacak! Bursa'da bugün hava nasıl? (5 Aralık 2017 Salı)

Bursa'da kar ne zaman yağacak! Bursa'da bugün hava nasıl? (5 Aralık 2017 Salı)

Bursa’da hava soğumaya devam ediyor. Son tahminlere göre hava sıcaklığı bugün en yüksek 7 derece olarak ölçülmekte. Yer yer yağmur etkili olurken, sıcaklık yarın 4 dereceye inecek.Ayrıca yarın kentimizde kar yağışı bekleniyor

05 Aralık 2017 Salı 09:41 GÜNCEL

 

Meteoroloji’den alınan bilgiye göre Balkanlardan gelen soğuk hava dalgasının etkisiyle sıcaklık bugün en yüksek 7 derece olacak. Gündüz saatlerinde yer yer yağmur etkili olurken, akşam vakitlerinden itibaren  karla karışık yağmur öngörüldü.

Sıcaklık yarın 4 dereceye gerileyecek. Meteoroloji yetkililerinin yaptığı açıklamaya göre Bursa'da yarın kar yağışı yüzünü gösterecek.

Bursa'da perşembeden itibaren yağış beklenmiyor. Sıcaklık perşembe günü gündüz en yüksek 7 derece olacak ancak gece saatlerinde sıcaklık eksi iki dereceye kadar düşecek.

CUMA SICAKLIK YÜKSELECEK

Cuma sıcaklık bir nebze de olsa yükselecek. Termometreler 11 dereceyi gösterecek. Cumartesi ise Bursa'da 14 derecelik hava sıcaklığı tahmini yapıldı.

Öte yandan kış turizminin gözdesi beyaz cennet Uludağ'da bugün ve yarın kar yağışı etkisini sürdürecek. Zirvede sıcaklık bugün eksi 4 derece yarınsa en yüksek sıcaklık eksi sekiz derece olacak! Uludağ'da gece sıcaklığın eksi 11 dereceye kadar düştüğünü hatırlatmakta fayda var.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Bursalı ortaokul öğrencileri yaptı1 Her soruya cevap verebiliyor

Bursalı ortaokul öğrencileri yaptı1 Her soruya cevap verebiliyor