17 Mart 2018 Cumartesi

  • 3,921 TL
  • 4,819 TL
  • 165,29 TL
  • 117.216
BURSA 25°

Bursa'da motosikletçiler ölüm saçıyor

Bursa'da motosikletçiler ölüm saçıyor

Bursa-İzmir-Ankara-İstanbul çevre yolunda hız tutkunu motosikletçiler tehlike saçıyor. Motosiklet üzerindeki tehlikeli yolculuğu aynı karayolunda seyreden bir otomobil sürücüsü tarafından görüntülendi

06 Eylül 2017 Çarşamba 11:44 GÜNCEL

Sürücünün kaydettiği görüntülerde motosikletine yüz üstü binen iki kişinin yüksek hızlara çok kolay bir şekilde ulaştığı görüldü. Önünü görmediği halde ölüme meydan okurcasına motosiklet kullanan kişi, aynı karayolunda seyreden diğer sürücüleri de tehlikeye attığının farkında olmadan yolculuğuna devam etti. Çevre yolunda son zamanlarda artan manzara karşısında diğer sürücüler de çaresiz kalırken, sürücüler motorcuları takip etmekte zorlanıyor.

CANLARINI TEHLİKEYE ATIYORLAR

Plakasız motosikleti ile otobana çıkan sürücülerin, araçların arasından hızla geçmesi ve canını tehlikeye atarak ilerlemesi yoldan geçenler tarafından cep telefonlarına kaydedildi. Kask ve hiçbir koruma ekipman kullanmadan devam eden motosikletlinin, rüzgardan etkilenmemek için ise motosikletin üzerine yatarak ilerlemesi araçların arkalarına sığınmaları dikkat çekti.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

YAYINLARIMIZ

SONRAKİ HABER

Bursa'dan önemli buluş! Videodan kimlik belirlenecek

Bursa'dan önemli buluş! Videodan kimlik belirlenecek