24 Şubat 2018 Cumartesi

  • 3,791 TL
  • 4,663 TL
  • 162,07 TL
  • 117.522
BURSA

Bursa’da sevgilisini eşinin yanında öldüren kadın hakkında...

Bursa’da sevgilisini eşinin yanında öldüren kadın hakkında...

Bursa’da kendisine evlilik sözünü verdiği adamı eşinin yanında öldürmekten yargılanan kadın hakkında müebbet hapis cezası isteniyor.

10 Ocak 2017 Salı 11:32 GÜNCEL

Olay Bursa’nın Karacabey ilçesinde meydana geldi. İddiaya göre, 47 yaşındaki evli Ertem Y., bir süre önce eşinden boşanan Zahide Ö. ile görüşmeye başladı. Durumu öğrenen Fevziye Y., eşi Ertem Y.ye “Zahide Ö. ile dini nikahı yaptığın konuşuluyor doğru mu" diye sordu. Bunun üzerine Ertem Y., eşi Fevziye Y. ve “Zahide Ö.’yü yüzleştirmek istedi. Zahide Ö., Fevziye Y. ve Ertem Y. arabada konuşmaya başladı. Bu arada iki kadın tartışmaya başladı. Ertem Y., Zahide Ö.’yü “Sen benim eşimi nasıl hakaret edersin” diye bağırmaya başladı.

Bu esnada Zahide Ö., Ertem Y.’yi kalbinden bıçakladı. Ağır yaralı halde hastaneye kaldırılan adam tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Zahide Ö., olay sonrası tutuklandı.

Sanık ifadesinde, “Ertem Y. benimle evleneceğini söylemişti. Bunu kendi eşi de biliyordu. Ama beni sürekli oyalıyordu. Araçta bana bağırınca sinirlenip bıçakladım” dedi.

İlerleyen günlerde hakim karşısına çıkacak olan Zahide Ö. hakkında müebbet hapis cezası isteniyor.

 

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

YAYINLARIMIZ

SONRAKİ HABER

Lâpsekili çocuğun hayatı Bursa’da kurtuldu

Lâpsekili çocuğun hayatı Bursa’da kurtuldu