23 Mart 2018 Cuma

  • 3,972 TL
  • 4,913 TL
  • 170,88 TL
  • 116.603
BURSA 15°

Bursa'daki AK Partili belediyeler toplandı

Bursa'daki AK Partili belediyeler toplandı

Bursa'da AK Parti teşkilatları, belediyelerin çalışmalarını değerlendirmek için toplandı. Toplantıda 2014 mahalli seçimlerinde Bursalı vatandaşlara verilen vaatlerin yerine getirilip getirilmediği tartışıldı.

26 Temmuz 2017 Çarşamba 17:57 GÜNCEL

AK Parti Bursa İl Başkanlığı öncülüğünde her ay yapılan AK Parti belediyeleri ve ilçe teşkilatları değerlendirme toplantısı Dobruca Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirildi. Toplantıya AK Partili 16 belediye başkanının yanı sıra ilçe başkanları da katıldı. Her ay yapılan olağan toplantıların aksine daha geniş ve uzun soluklu geçen bu ayki toplantıda, 2014 mahalli seçimlerinde Bursalı vatandaşlara verilen vaatlerin yerine getirilip getirilmediği tartışıldı. Toplantıda 2019 yerel seçimleri kampanya sürecine doğru giderken atılacak adımlar değerlendirildi.

VAATLERİ GÖZDEN GEÇİRİYORUZ

Toplantı öncesi basın mensuplarına açıklamalarda bulunan İl Başkanı Cemalettin Torun, 2014 mahalli seçimlerinden bu yana geçen süreçte vatandaşlara verilen taahhütlerin yerine getirilmeye çalışıldığını ifade ederek, “Biz seçime girerken şehrimize kazandıracağımız şeylerin taahhüdünü veriyoruz. Verdiğimiz vaatleri gözden geçiriyoruz. Bugün de vatandaşlar için neler yapmışız, şu anda ne durumdayız, eksiğimiz var mı sorularını konuşacağız. Biz 2014 yılında verdiğimiz taahhütlerin tamamını yerine getirerek 2019 seçimlerinde vatandaşlarımızı karşısına verdiğimiz vaatleri yerine getirmiş şekilde çıkmak istiyoruz” şeklinde konuştu.

KİMSE TEST ETMEYE KALKMASIN

Cemalettin Torun, Mescid-i Aksa’yı ibadete kapatan İsrail’e tepki göstererek, “Mescid-i Aksa’ya uzatılan el bütün İslam alemine uzatılan el demektir. Bizi hiç kimse test etmeye kalkışmasın. Biz İslam devletleri olarak Mescid-i Aksa'mıza el uzattırmayız. Ülke olarak, millet olarak her zaman onun savunucusu oluruz. Kardeş ülke olan Filistin'in yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

YAYINLARIMIZ

SONRAKİ HABER

Bursa'da TIR otomobili biçti

Bursa'da TIR otomobili biçti