17 Mart 2018 Cumartesi

  • 3,921 TL
  • 4,819 TL
  • 165,33 TL
  • 117.216
BURSA 26°

Bursa'daki kız yurdunda skandal!

Bursa'daki kız yurdunda skandal!

Bursa’nın Harmancık ilçesinde bulunan bir kız yurdunda iddiaya göre, öğrencilerin özel eşyaları tadilat gerekçesi ile izin alınmaksızın başka odaya taşındı.

22 Ağustos 2017 Salı 14:02 GÜNCEL

Olay Harmancık’taki bir kız yurdundan meydana geldi. Sınavları olduğu için yurda gelen öğrenciler büyük bir şok yaşadı.

İddiaya göre, yurt görevlileri tadilat olduğu gerekçesi ile öğrencilerden habersiz, dolapların kilitlerini kırıp özel eşyaları başka bir odaya yerleştirdi.

Yurda gelen öğrencilerin gördükleri manzara karşısında büyük şok yaşadı. Özel hayatlarının ihlal edildiğini söyleyen öğrencilerden bazıları başka bir yurda taşınma kararı aldı.

Yurt yönetimi ise olaya karşı çıkan öğrencilerin yurttan atılmasını istedi. Durum karşısında mağdur olan öğrenciler, yönetimin bu tavrı ile ikinci bir şok yaşadı.

Olayın duyan öğrencilerin aileleri de büyük tepki gösterdi.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

Halime kirazli

23 Ağustos 2017 Çarşamba 01:13

Devlet yurtlarında yazın eşya bırakılmaması gerektiğiyle ilgili kural var. Bende 4 sene kaldım. Yazın yurtlarda tadilat veya misafir geldiğinden dolayı yaz çıkışı yapılmadan uyarılıyor. Bence kızların hatası. Kurallar varken eşya bırakılması ve eşyalara olacaklardan yurt sorumlu değil.

Semih UÇAK

22 Ağustos 2017 Salı 15:37

Bence yurt görevlileri yurttan atılsın yada yurt kapatılsın. Pırlanta gibi değerli insanlara böyle aşalık insanların hizmet vermesi doğru değil .

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

YAYINLARIMIZ

SONRAKİ HABER

İznik'te uyuz hayvan paniği

İznik'te uyuz hayvan paniği