18 Mart 2018 Pazar

  • 3,921 TL
  • 4,819 TL
  • 165,33 TL
  • 117.216
BURSA 21°

Bursalılar dikkat! Kar geliyor!

Bursalılar dikkat! Kar geliyor!

Bursa'da bugün hava sıcaklığı gün içerisinde en yüksek 22 dereceye kadar yükseliyor. Kent genelinde parçalı bulutlu bir hava hakim olacak. Yeni haftada ise Bursa karla tanışacak.

02 Aralık 2017 Cumartesi 10:56 GÜNCEL

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son hava tahminlerine göre Bursa'da bugün sıcaklık 22 dereceye kadar yükseliyor, gökyüzünde ise parçalı bulutlar etkili oluyor. Kentte yer yer lodos etkisini hafif de olsa gösterirken, gün içerisinde herhangi bir yağış beklenmiyor. Bursalıları hafta sonu 20 derecenin üzerinde bir sıcaklık beklerken, dışarı çıkacaklar kötü bir sürprizle karşılaşmayacak. Bursa'da yarın (PAZAR) hava sıcaklığı 24 derece olacak, rüzgâr etkisini biraz daha kaybedecek. Yarın Bursa'yı çok bulutlu bir hava bekliyor.

HAFTA BAŞINA DİKKAT!

Haftanın ilk günü ise yetkililer Bursalıları kuvvetli sağanak yağışa karşı uyarıyor. Pazartesi günü hava sıcaklığı 16 dereceye kadar düşerken, hava gitgide diğer günlerde de soğumaya devam ediyor.

KAR GELİYOR

Bursa'da salı günü yağışlar etkisini hafifletse de Bursa'ya çarşamba günü kar geliyor. Salı günü hava sıcaklığı 8 dereceye düşerken, kar yağışın beklendiği çarşamba günü ise hava sıcaklığı 5 dereceye kadar düşecek.

İşte Bursa'nın 5 günlük hava durumu raporu

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

En çok kazayı gençler yapıyor

En çok kazayı gençler yapıyor