20 Mart 2018 Salı

  • 3,940 TL
  • 4,863 TL
  • 166,40 TL
  • 115.450
BURSA 19°

Bursa'ya yakışmayan görüntüler!

Bursa'ya yakışmayan görüntüler!

Bursa'nın Nilüfer ilçesinde denetimsiz yapılan bir inşaat, bölge halkını isyan ettirdi. Hiçbir güvenlik önleminin alınmadığı inşaat çalışması nedeniyle günlük yaşamları olumsuz etkilenen mahalle sakinleri, yetkilileri çözüm bulmaya çağırdı.

15 Aralık 2017 Cuma 14:29 GÜNCEL

Bursalılar şikâyetlerini, YeniDönem Whatsap İhbar Hattı'na göndermeye devam ediyor. Nilüfer’de denetimsiz yapılan bir inşaat, bölge halkını canından bezdirdi. Günlük hayatın akışını bozan, trafiği de olumsuz etkileyen çalışmalara isyan eden bir mahalle sakini, inşaatın önündeki ağaçların söküldüğünü, kapalı duraklarının da kaldırıldığını belirtti.

YAYALAR GEÇEMİYOR

Ağır tonajlı araçlarla yapılan inşaat çalışmalarının gürültü kirliliğine de neden olduğu belirtilirken, inşaatta kullanılan malzemelerin kaldırıma konulması nedeniyle yayaların araç yoluna inmek zorunda kaldığı kaydedildi. 

ÇÖZÜM BEKLİYORLAR

Dağınıklık nedeniyle araçların zorlukla geçtiği inşaat alanında hiçbir güvenlik önleminin alınmaması da dikkatlerden kaçmadı. Bölge halkı, hem insan hayatını tehlikeye atan hem de hayatın akışını bozan söz konusu dağınık çalışmayla ilgili yetkileri çözüm bulmaya çağırdı.

 

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

NİLÜFERLİ

15 Aralık 2017 Cuma 18:12

Nilüferlilerin derdine tercüman olmuşsunuz nilüfer rantsal dönüşüm ile geriye dönüşü olmayan bir karara imza atmış güzelim 5 katlı bağçeli yeşil sitelerini müteahhitlere vererek çocuklarının geleceklerine ihanet etmişlerdir

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

'Kudüs'le ilgili kararın iptali için girişimleri başlatıyoruz'

'Kudüs'le ilgili kararın iptali için girişimleri başlatıyoruz'