23 Şubat 2018 Cuma

  • 3,788 TL
  • 4,658 TL
  • 161,98 TL
  • 117.522
BURSA

Gemlik'teki hayvan barınağından korkunç iddialar!

Gemlik'teki hayvan barınağından korkunç iddialar!

Gemlik Umurbey’deki barınağa tedavi için götürülen hayvanların bilerek öldürüldüğü yönündeki iddiaları köşesine taşıyan yazarımız Feyzi Sarıkaya, daha önce işkence görmüş ve bir hayvanseverin yardımıyla hayata tutunan bir köpeğin yine bu barınağa götürüldüğünü ve sonrasında neler olduğunu anlattı.

29 Temmuz 2017 Cumartesi 12:11 GÜNCEL

Birçok hayvansever, sokakta gördüğü hasta, kaza geçirmiş veya bakıma muhtaç hayvanlar için Gemlik Belediyesi'ne bağlı Hayvan Barınağı ve Rehabilitasyon Merkezi'nden yardım istiyor. Ancak barınağın nakil araçlarının eksikliği, geç gelmesi ve ilgisizliğinden yakınıyor herkes. Hayvanlara kötü muamele yapıldığı, yeterince önem gösterilmediği iddia ediliyor.

Bu iddiaların en son örneği ise Kumsal Sokak’ta yaşayan, çevre esnafının beslediği, kimseye zararı olmayan Bıdık oldu. Birkaç gün önce yine kendisini çok seven ve kendisini besleyen Fatma ablanın dükkânının önünde, onun gelmesini bekliyordu. Onu çok seven Fatma abla geldiğinde şimdiye değin yapmadığı bir şey yapmış Bıdık. Fatma ablayı dükkânına sokmamış enteresan bir şekilde. Fatma abla da “Bu Bıdık’ta bir iş var!” deyip, bakmış sağına soluna, “Bir şey mi oldu acaba!” diye. O esnada kulağındaki kanı görmüş…

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

YAYINLARIMIZ

SONRAKİ HABER

Bursa'da halı sahada maç yapan şahıs hayatını kaybetti

Bursa'da halı sahada maç yapan şahıs hayatını kaybetti