24 Şubat 2018 Cumartesi

  • 3,791 TL
  • 4,663 TL
  • 161,98 TL
  • 117.522
BURSA

'Gerektiğinde Afrin'e gittiğimi görecekler'

'Gerektiğinde Afrin'e gittiğimi görecekler'

Zeytin Dalı Harekatı'na ilişkin açıklama yapan Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Fakıbaba, “Bizim kimsenin bir karış toprağında gözümüz yok, ama bizim bir çakıl taşımızda gözü olanın gözünü çıkaracağız. 67 yaşındaki Ahmet Eşref Fakıbaba'nın gerektiğinde Afrin'e gideceğini görecekler” dedi.

13 Şubat 2018 Salı 17:13 GÜNCEL

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, ‘Tarım Zirvesi Kars' konulu toplantıda Afrin operasyonuyla ilgili değerlendirmelerde bulundu. Ülkenin ve bayrağın bir olduğunu, gidecek başka yerin olmadığını söyleyen Fakıbaba, “Gelecekleri varsa görecekleri de var, buna emin olun. Bizim kimsenin bir karış toprağında gözümüz yok, ama bizim bir çakıl taşımızda gözü olanın gözünü çıkaracağız. 67 yaşındaki Ahmet Eşref Fakıbaba'nın gerektiğinde Afrin'e gideceğini görecekler. Allah'ın izniyle biz kendimizden eminiz” dedi.

HER ŞERDE BİR HAYIR VARDIR

“Birliğimizi, beraberliğimizi devam ettirdiğimiz müddetçe ki devam edecektir” diyen Fakıbaba, “Her şerde bir hayır vardır. Bunların kimin oyuncağı, piyonu olduğunu halk görmüştür. İşte gerçek halk buradadır, biz oy verseniz de vermezseniz de sizleri seviyoruz. Biz ülkemizi, halkımızı seviyoruz. İnşallah el ele vereceğiz” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Fİ Çİ 9. bölüm fragmanları yayınlandı! Çİ 9. bölüm ne zaman yayınlanacak?

Fİ Çİ 9. bölüm fragmanları yayınlandı! Çİ 9. bölüm ne zaman yayınlanacak?