19 Mart 2018 Pazartesi

  • 3,939 TL
  • 4,841 TL
  • 165,80 TL
  • 116.286
BURSA 18°

'Hz. Nuh cep telefonuyla görüştü' demişti: Bıraksalardı ispatlardım

'Hz. Nuh cep telefonuyla görüştü' demişti: Bıraksalardı ispatlardım

Hz. Nuh'un kendisine inanmayarak gemiye binmeyen oğlunu ikna etmek için cep telefonuyla görüştüğünü iddia eden İstanbul Üniversitesi Deniz Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Cihan Yavuz Örnek, “Bıraksalardı kendimi ispat edebilirdim” dedi.

23 Ocak 2018 Salı 13:21 GÜNCEL

Hürriyet'in haberine göre, televizyon programına çıktığı için pişman olduğunu söyleyen Örnek, “Programda beni sinirlendirdiler. Tuzağa mı düştüm anlamadım. Bu olayı uygun bir lisan ile söylemem lazımdı. Pat diye cep telefonu dedim millet havaya kalktı. Beni bıraksalardı kendimi ispat edebilirdim” diye konuştu.

ORTAYLI’YI İKNA EDERDİM

Tarihçi-Yazar İlber Ortaylı'nın 'Başka iş yapsın' sözünü de değerlendiren Örnek, “Pat diye cep telefonu deyince pot kırmış oldum. Eleştirenlere de üzüldüm, kızdım. İlber Ortaylı'ya değil ama sosyal medyada küfredenlere kızdım. Beni destekleseydi (İlber Ortaylı) karizması çizilirdi. O gerekeni yaptı. Benimle yüz yüze konuşsa kendisini ikna ederdim” ifadelerini kullandı.

NE OLMUŞTU?

Örnek, TRT ekranlarında Nuh Tufanı hadisesiyle ilgili tuhaf bir iddiada bulunmuş,  Hz. Nuh'un kendisine inanmayarak gemiye binmeyen oğlunu ikna etmek için cep telefonuyla görüştüğünü savunmuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

Fuat

25 Ocak 2018 Perşembe 08:57

üniversitelerde böyle akademisyenler varsa, üniversiteye gitmek aptallık olur yahu:))) bizim mahallenin bakkalı daha aklı başında şeyler konuşuyor!

BEDİ NOYAN

24 Ocak 2018 Çarşamba 11:49

çalıntı sorularla kimler amerikaya doktoraya gönderiliyor, kimler istanbul üniversitesinde ders veriyor, verdiğimiz vergiler nerelere gidiyor KABAK GİBİ ortaya çıktı!!! HARAM-ZIKKIM olsun verdiğimiz vergiler!!! ALLAH BELALARINI VERSİN DİNİ ÇÜRÜTEN BU ŞARLATANLARIN!!!!!!!

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

YAYINLARIMIZ

SONRAKİ HABER

Bursa'da 12 anneden gururlandıran mesaj! Vatana feda olsunlar

Bursa'da 12 anneden gururlandıran mesaj! Vatana feda olsunlar