20 Mart 2018 Salı

  • 3,934 TL
  • 4,835 TL
  • 165,72 TL
  • 116.310
BURSA 21°

Kısıklı'da sürpriz zirve

Kısıklı'da sürpriz zirve

Başbakan Binali Yıldırım, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Kısıklı'daki konutuna geldi. Program dışı gerçekleşen sürpriz görüşmede Erdoğan, dün de Başbakan Yıldırım ve Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar ile Beşiktaş’taki Mabeyn Köşkü’nde bir araya gelmişti.

13 Kasım 2017 Pazartesi 11:36 GÜNCEL

Başbakan Binali Yıldırım, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Kısıklı'daki konutuna geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, bugün Rusya, Kuveyt ve Katar ziyaretlerinin ilk durağı Soçi’ye gidiyor. Erdoğan’ın Rusya Devlet Başkanı Putin ile görüşmesi, iki liderin 24 Kasım 2015’teki uçak krizinden sonraki 9. yüz yüze görüşmesi olacak. Ziyarette ilk madde Suriye ve Türkiye’nin PYD konusundaki hassasiyeti olacak.

MABEYN'DE PAZAR ZİRVESİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan, dün Başbakan Binali Yıldırım ve Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar ile Beşiktaş’taki Mabeyn Köşkü’nde sürpriz bir görüşme yapmıştı. Görüşmede Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu da yer almıştı. Görüşmede, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bugün Rusya’ya gerçekleştireceği ziyaret ve Başbakan Yıldırım’ın ABD ziyaretinin gündeme geldiği belirtiliyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın resmi programında Başbakan Yıldırım ve Orgeneral Akar ile görüşmesi yer almamıştı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

YAYINLARIMIZ

SONRAKİ HABER

AK Parti'nin TBMM Başkan adayı belli oldu

AK Parti'nin TBMM Başkan adayı belli oldu