24 Şubat 2018 Cumartesi

  • 3,791 TL
  • 4,663 TL
  • 161,98 TL
  • 117.522
BURSA

Meteorolojiden Bursa'ya kuvvetli yağış uyarısı!

Meteorolojiden Bursa'ya kuvvetli yağış uyarısı!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan son tahminlere göre yurt genelinde çok bulutlu bir hava hakim olacak. Hava sıcaklığının 15 derece olması beklenen Bursa’da ise gün içerisinde kuvvetli yağış etkili olacak.

11 Şubat 2018 Pazar 09:54 GÜNCEL

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, internet sitesi üzerinden bugünün hava durumu tahmin raporunu yayımladı. Yayınlanan hava durumu raporunda, yurt geneli hava sıcaklıkları ve yağış türleri hakkında bilgi verildi. Ülkemiz genelinde çok bulutlu bir havanın hakim olacağı, bazı bölgelerde yer yer sağanak yağmur geçişleri yaşanacağı belirtildi.

BURSA’DA KUVVETLİ YAĞIŞ

Verilere göre Bursa’da bugün hava sıcaklığının 15 derece olması bekleniyor.  Çok bulutlu havanın hakim olacağı kentte, gün içerisinde kuvvetli yağış kendisini gösterecek.  

5 DERECE DÜŞECEK

Hafta başında da yer yer yağışın görüleceği Bursa’da sıcaklık 5 derece birden düşerek, 10 derece olması bekleniyor. Salı günü ise sıcaklık 11 derece olacak. Güneş az da olsa yüzünü gösterecek. Çarşamba sıcaklık yeniden artacak 15 derece olması bekleniyor. Hava yer yer yağmurlu olacak.

İŞTE BURSA'NIN 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU!

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Afrin'den kara haber! 1 şehit...

Afrin'den kara haber! 1 şehit...