24 Mart 2018 Cumartesi

  • 3,984 TL
  • 4,923 TL
  • 170,88 TL
  • 116.603
BURSA 15°

Mustafa Bozbey’in kızı Side Bozbey, anaokulunun açılışını yaptı

Mustafa Bozbey’in kızı Side Bozbey, anaokulunun açılışını yaptı

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’in kızı Side Bozbey, kendi adını verdiği anaokulunun açılışını yaptı. Törende duygulanan Mustafa Bozbey kızıyla gurur duyduğunu söyledi.

07 Ekim 2017 Cumartesi 17:14 GÜNCEL

Başkan Mustafa Bozbey'in kızı Side Bozbey, Nilüfer ilçesinde kendi ismi ile anaokulu açtı. Açılışa Başkan Mustafa Bozbey, Milletvekili Nurhayat Altaca Kayışoğlu ve çok sayıda veli katıldı. Üç katlı olan anaokulu toplam 300 öğrenciye ders verecek kapasitede.

Side Bozbey, "Dünya çocukları yetiştirmenin eğitimde olmazsa olmazı yabancı dildir. Biz bunu İngilizce ile sınırlamayıp Fransızca ve Almancayı da hayata geçirdik. Hiçbir anaokulumuzda olmayan müzik atölyemiz var. Yeteneği, ilgisi olanlara kendi bünyemizde eğitim verilecek bir okul oluşturduk. On sınıfımız ve şu anda mevcut yüz elli öğrencimiz var. Sınıfları toplam on beş kişi olarak sınırlandırdık” dedi.

Kızının konuşması sırasında duygulanan gözyaşlarını tutamayan Nilüfer Belediye Başkanı Bozbey, "Kızım büyüdü, gelişti. Biraz önce konuşurken gözlerim doldu, ağladım. Almış olduğu eğitimi yansıtacağı ve kendisinin yöneticilik yapacağı, orada kendi değerlerini ortaya koyabileceği bir işletmenin başında olmalıydı. İşte bugün bu işletmeyi açıyoruz. Onunla gurur duyuyorum" dedi. Konuşmalarının ardından çocuklarla beraber açılışı yapan Bozbey, daha sonra okulu misafirlere tanıttı.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Yargıtay'dan flaş karar! Kocasıyla yatağı ayırdı diye...

Yargıtay'dan flaş karar! Kocasıyla yatağı ayırdı diye...