18 Mart 2018 Pazar

  • 3,921 TL
  • 4,819 TL
  • 165,33 TL
  • 117.216
BURSA 21°

Nerede bu istifa edenler!

Nerede bu istifa edenler!

MHP Bursa İl Başkanı Tevfik Topçu geçtiğimiz günlerde partisinin Kestel İlçe Teşkilatı’yla bir araya geldi. Toplantıyı izleyen Turgay Akbulut yaptığı önemli tespitleri bugünkü yazısında okuyucularıyla paylaştı.

03 Ağustos 2017 Perşembe 09:01 GÜNCEL

Geçtiğimiz günlerde MHP Bursa İl Başkanı Tevfik Topçu partisinin Kestel Teşkilatı ile bir araya geldi. Toplantıdaki gözlemlerini bugünkü yazısında okuyucularıyla paylaşan YeniDönem Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Turgay Akbulut özellikle yaşanan coşkulu havaya dikkat çekti.

Tabandaki yüksek motivasyona değinen  Akbulut “Bu motivasyon MHP’yi iktidar yapmaya yetmese bile şahsi fikrim en azından Bursa’da tarihinin en yüksek oyunu almasını sağlayacaktır” ifadelerini kullandı.

Toplantıda MHP Bursa Teşkilatı’ndna geniş çaplı bir istifa furyası olduğuna dair algı yaratılmak istendiğini kaydeden Başkan Topçu “MHP’den 200 kişi, 300 kişi istifa etti’ diye haberler çıkıyor. İyi de 300 adamın istifa ettiği ilçede bizim o kadar üyemiz yok! Şu ana kadar bize ulaşan istifa sayısı 32’dir.Nerede bu istifa edenler?” ifadelerini kullandı.

Topçu yerel seçimlerdeki stratejileri hakkında neler söyledi?

Alınacak önlemler neler?

Parti içi muhaliflere karşı ne mesaj verdi?

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

YAYINLARIMIZ

SONRAKİ HABER

İstihbarat neden daha önce duyum almadı!

İstihbarat neden daha önce duyum almadı!