20 Mart 2018 Salı

  • 3,934 TL
  • 4,860 TL
  • 166,40 TL
  • 116.010
BURSA 20°

Selçuk Türkoğlu'ndan flaş 'İyi Parti' açıklaması!

Selçuk Türkoğlu'ndan flaş 'İyi Parti' açıklaması!

Türk Eğitim-Sen Başkanı ve Kamu-Sen İl Temsilcisi Selçuk Türkoğlu, İyi Parti Bursa İl Başkanlığına adaylığını koyacağına yönelik iddiaları yalanladı. Sendikacılığı siyasete asla karıştırmayacağını belirten Türkoğlu, kafalardaki soru işaretlerini de silmiş oldu.

08 Mart 2018 Perşembe 13:39 GÜNCEL

Kurucu Başkanlığını Yüksel Yılmaz’ın yaptığı İyi Parti Bursa teşkilatı, hafta sonu kongreye gidiyor. Siyasi kulislerde sık sık Yüksel Yılmaz’ın karşısına başka adayların da çıkacağı dillendiriliyor... Bu isimlerden biri de Selçuk Türkoğlu oldu.

Osmangazi ve Yıldırım’ın başta olmak üzere büyük ilçelerin desteklediği ve kendisinin de başkanlığa sıcak baktığı yönündeki iddiaları yalanlayan Türkoğlu, “Sendikacı kimliğimi ve sendikal sorumluluklarımı hiçbir zaman siyasi düşüncelerimle karıştırmadım ve siyasi düşüncelerimi öncelemedim” ifadelerini kullandı.

Kamu çalışanlarının hak ve menfaatleri için mücadele ettiklerinin altını çizen Türkoğlu sözlerine şöyle devam etti:

“Aydın bir sivil toplum teşkilatı olarak, kentimizin, ülkemizin ve milletimizin sorunlarının da tarafı ve takipçisiyiz. Türkiye Kamu-Sen’i siyasi tartışmaların dışında tutmak öncelikli görevlerimiz arasındadır.”

 

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Son 10 yılda 2337 can

Son 10 yılda 2337 can