21 Mart 2018 Çarşamba

  • 3,929 TL
  • 4,817 TL
  • 165,54 TL
  • 116.432
BURSA 22°

Ünlü oyuncu yoğun bakıma alındı

Ünlü oyuncu yoğun bakıma alındı

Yeşilçam’ın emektar oyuncularından,‘ tecavüzcü coşkun’ lakabıyla tanınan oyuncu Coşkun Göğen aort anevrizması (genişlemesi) nedeniyle ameliyat edildi.6 saat süren operasyonun başarılı geçtiği belirtilirken, Göğen yoğun bakım ünitesine alındı.

07 Eylül 2017 Perşembe 19:17 GÜNCEL

Antalya’da özel bir hastaneye check-up için giden 72 yaşındaki Coşkun Göğen’in kalp damarlarının tıkalı olduğu tespit edildi. Anjiyo olan Göğen’e, yapılan tetkiklerin ardından aort anevrizması teşhisi konuldu. Ameliyat olması gerektiği söylenmesi üzerine uyarıyı dikkate alan Göğen, bugün sabah saatlerinde ameliyata alındı.

Saat 08.00’da ameliyata giren emektar sanatçı 6 saatlik bir operasyon geçirdikten sonra yoğun bakım servisine alındı. 2 gün boyunca gözetim altında tutulacak olan Göğen’in sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Öte yandan Antalyaspor'un amigoluğunu da yapan Coşkun Göğen, ameliyata girmeden önce dostları tarafından da yalnız bırakılmadı. Antalyaspor tribünlerini yıllardır birlikte coşturduğu Recep Güler ile 1966 gruptan Bahri Yeşilyurt da ameliyat öncesi Coşkun Göğen'i ziyaret etti. Göğen'in ameliyata girmeden önce de neşeli olduğu gözlerden kaçmadı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

ABD DEAŞ'lı komutanları tahliye etmiş

ABD DEAŞ'lı komutanları tahliye etmiş