24 Mart 2018 Cumartesi

  • 3,984 TL
  • 4,923 TL
  • 171,76 TL
  • 116.603
BURSA 15°

'Yaz geldi' diyenleri şaşırtacak gelişme! Tüm yurda yayılacak!

'Yaz geldi' diyenleri şaşırtacak gelişme! Tüm yurda yayılacak!

Havalar adım adım ısındı, bahar kendini göstermeye başladı. Ancak Meteoroji’den yağışlı hava uyarısı geldi. Alınan son tahminlere göre, yarından itibaren yurda batıdan giriş yapacak yağışlar, hafta ortasına kadar tüm yurda yayılacak.

12 Mart 2018 Pazartesi 08:56 GÜNCEL

Havalar yavaş yavaş ısınırken kışa nazaran daha yağışlı günler Türkiye’yi bekliyor. Yağışlara hazırlıksız yakalanmak istemeyen vatandaşlar hava durumu haberlerini yakından takip ediyor. Hafta sonu etkili olan sisli hava etkisini kaybediyor ve yarından itibaren Türkiye yağışlara teslim oluyor.

YAĞMURLU HAFTA BAŞLIYOR!

Türkiye’nin özellikle batı kesimleri geçtiğimiz günlerde sisin etkisi altındaydı ve zaman zaman ulaşımda büyük sorunlar yaşanmıştı. İlerleyen günlerde hava sıcaklığı artmış, yurdun çoğu bölgesine güneşli hava hakim olmuştu. Yarından itibaren ise batıdan başlayarak yağmur kendisini gösterecek. Hafta sonuna kadar yağmur birçok bölgede etkili olacak.

BURSA’DA YARIN YAĞIŞ BEKLENİYOR

Bursa’da bugün hava sıcaklığı yüksek 22 derece olarak ölçülecek.  Parçalı bulutlu bir havanın hakim olacağı kentte yer yer sis hadisesi meydana gelecek. Meteoroloji verilerine göre yarından itibaren Bursa’da yağışlı havalar başlayacak. Yağışların Cuma gününe kadar sürmesi bekleniyor.

İŞTE BURSA'NIN 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU TAHMİNİ

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

YAYINLARIMIZ

SONRAKİ HABER

'Savaş varken düğün olmaz' diyen Arda Turan evlendi

'Savaş varken düğün olmaz' diyen Arda Turan evlendi