23 Şubat 2018 Cuma

  • 3,788 TL
  • 4,659 TL
  • 161,89 TL
  • 117.831
BURSA

Yeni Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, Bursa listesini titizlikle inceliyor

Yeni Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, Bursa listesini titizlikle inceliyor

Bursa’daki kamu hastanelerine gelecek yeni yöneticilerin kimler olacağı merakla bekleniyor. Yeni Sağlık Bakanı Ahmet Demircan'ın Bursa listesini detaylı bir şekilde incelediği söyleniyor.

04 Ağustos 2017 Cuma 10:54 GÜNCEL

Kamu Hastaneleri Birliği’nde yeni dönemde yola devam edecek sözleşmeli yönetici, idareci ve yardımcıların kimler olacağına dair çalışmanın Bursa ayağı henüz netleşmedi. Sözleşme süresinin bir ay daha uzatıldığı haberi geldi… Türkiye genelinde yeni yöneticilerle sözleşme imzalamayan iki var. Bursa ve Giresun… Bursa’da heyecan dorukta… Sağlıkçılar,  kimlerin geleceğini merakla bekliyor.

Yazarımız Lale Akasoy, daha önceki yazısında yeni Sağlık Bakanı Ahmet Demircan’ın, “Bursa listesini ben yapacağım” dediği bilgisini paylaşmıştı. Duyumlara göre Bakan Demircan, Bursa’dan giden listedeki isimleri tek tek araştırıyor. Hatta Bakan Demircan’ın listede yer alan isimler için, “Biraz bekleyelim bakalım” dediği de iddialar arasında. Tabi sözleşmeleri geçen ay biten bazı hastane yöneticilerini de hop oturup hop kalkıyor.

 

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

YAYINLARIMIZ

SONRAKİ HABER

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'na operasyon

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'na operasyon