10 Aralık 2016 Cumartesi

  • 3,487 TL
  • 3,683 TL
  • 130,87 TL
  • 75.727
BURSA 11°

Bursa'da 2 yeni film vizyona girdi

Bursa'da 2 yeni film vizyona girdi
  • 728

Bursa’da bu hafta iki yeni film gösterime girdi. ‘İkimizin Yerine’nin başrollerini Serenay Sarıkaya ve Nejat İşler;  ‘Jack Reacher: Asla Geri Dönme’ de ise Tom Cruise ve Cobie Smulders paylaşıyor.

21 Ekim 2016 Cuma 17:36 KÜLTÜR-SANAT

İKİMİZİN YERİNE

Küçük bir kasabada yaşayan ve sürekli kendini tekrarlayan hayatının sırrını çözmeye çalışan Çiçek ailesinin kendisine dayattığı hayatın içinde sıkışıp kalmış genç bir kadındır.

Hayata dair çözülmeyen soruları olan genç kadın kasabaya yeni gelen edebiyat öğretmeni Doğan ile karşılaşınca her şey değişir. Doğan bu yasak aşka ne kadar dirense de kendini Çiçek`e aşık olmaktan alıkoyamaz.

İkili arasında büyük bir aşk başlar. Doğan ve Çiçek farklı hayatlarına rağmen birbirlerinin yaralarını sarmaya çalışırken bir ailenin de kaderini kökünden değiştirecektir...

Son dönemin en popüler isimlerinden ve sinema perdesinde ilk kez boy gösterecek olan Serenay Sarıkaya ve sinemaya uzun bir ara vermiş olan Nejat İşler`i başrollerine yerleştiren romantik yapımın yönetmenliğini Umur Turagay üstleniyor.

Senaryosunu Pınar Bulut`un yazdığı filmin kadrosunda Zerrin Tekindor, İştar Gökseven, Merve Çağıran, Aslı Bekiroğlu ve Özgür Emre Yıldırım gibi isimler yer alıyor.

 

OYNADIĞI SİNEMALAR

» Cinemaximum Carrefour

» Avşar - Kent Meydanı

» Cinetech Korupark

» Cinetech Zafer Plaza

» Cinemaximum Podyum Park

 

JACK REACHER: ASLA GERİ DÖNME ( JACK REACHER: NEVER GO BACK )

Film eski ordu üssüne geri dönen Jack Reacher`ı konu alacak. Ancak Reacher geri döndüğünde eski binbaşının casuslukla suçlandığını öğrenecek. Binbaşının suçsuz olduğunu bilen Reacher ona kurulan komployu ortaya çıkarmak için suçluların peşine düşecek. Adını temizlemek için büyük bir hükümet komplosu arkasındaki gerçeği açığa çıkarmak zorunda kalacak olan Reacher kanundan kaçar durumdayken hayatını sonsuza dek değiştirecek olan büyük bir sırrı da açığa çıkartmaya çalışacak...

Lee Child`ın Never Go Back kitabından uyarlanacak Jack Reacher: Never Go Back`in başrolünde yine Tom Cruise`u izleyeceğiz. Filmin başrolünde ünlü aksiyon oyuncusuna Cobie Smulders eşlik ederken, filmin kadrosunda Robert Knepper, Aldis Hodge, Sue-Lynn Ansari, Danika Yarosh, Holt McCallany ve Julia Holt da yer alıyor.

 

OYNADIĞI SİNEMALAR

» Cinemaximum Carrefour

» Avşar - Kent Meydanı

» Cinetech Korupark

» Cinetech Zafer Plaza

» Cinemaximum Podyum Park

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Eylem hazırlığındaydılar!

Eylem hazırlığındaydılar!