23 Şubat 2018 Cuma

  • 3,784 TL
  • 4,664 TL
  • 161,85 TL
  • 116.841
BURSA 13°

Cüneyt Arkın’a büyük ayıp!

Cüneyt Arkın’a büyük ayıp!

Yeşilçam'ın efsane isimlerinden Cüneyt Arkın, yaptığı açıklamayla dizi ve film sektörünün geldiği içler acısı hale dikkat çekti. Türk sinemasının yaşayan efsanesi Arkın, geçtiğimiz günlerde başından geçen ve emektar sanatçılara verilen değeri gözler önüne seren yapımcıyla pazarlığını anlattı.

11 Şubat 2018 Pazar 22:38 KÜLTÜR-SANAT

Türk sinemasının usta ismi Cüneyt Arkın, dizi ve film sektörünün geldiği içler acısı durumu, yaşadığı çok çarpıcı bir olayla özetledi. Posta Gazetesi’ne verdiği röportajda, geçmişte hayatını sinemaya adayan çok sayıda oyuncu bulunduğunu bunlardan birisinin de kendisi olduğunu dile getiren Arkın, “Bizim devir farklıydı. Daha saftı. Set aşklarını, parayı, şöhreti bilmedik. Sadece ben değil benim kuşağım da bilmedi. Fikret Hakan, Eşref Kolçak, Hüseyin Peyda, hiçbiri bilmedi” dedi.

Arkın’ın şaşırtan açıklaması ise şu cümleleriyle geldi: “Geçenlerde bir proje için beni çağırdılar. Cüneyt Arkın hayranları ama paraya gelince sıkıldılar. Valla dedim burada kadın oyuncun var. Adını sanını bilmem o kadın oyuncunun. Aldığı paranın onda birini verin dedim. Oooo çok ağabey” dediler.

Arkın’ın hangi yapımcıyla görüştüğü ve haftalık ücretinin 10’da birini talep ettiği kadın oyuncunun kimliği merak konusu olurken, Arkın’a karşı takınılan bu tutum tepki çekti.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Suriye sınırında büyük hareketlilik!

Suriye sınırında büyük hareketlilik!